Sobota 2. prosince a neděle 3. prosince, Bohumín.

Výsledky:
5. místo (z 8) Martin Paděra discodance sólo
7. místo (z 20) Lucie Rybková a Tereza Řeháková streetdance duo
14. místo (z 20) Kateřina Malá a Patricie Landová streetdance duo
15. místo (z 16) Adéla Horáková a Lucie Slívková discodance duo
16. místo (z 20) Milan Starý a Marek Prossa streetdance duo
17. místo (z 20) Natálie Kynclová a Sabina Marčíková streetdance duo
19. -20. místo (z 23) Kristýna Stránská a Veronika Demlová discodance duo
23. místo (z 31) Sofie Horská a Martin Prossa streetdance duo
25. -26.místo (z 31) Diana Landová a Tomáš Kalousek streetdance duo
27. místo (z 31)Zuzana Macková a Kateřina Martincová streetdance duo
29. -30. místo (z 31) Linda Jasanová a Aneta Krátká, Kamila Škrabálková a Natálie

Sobota 2. prosince.

Výsledky:
2. místo (z 5) Tomáš Kalousek a Martin Prossa discodance duo
3. místo (z 6) Tomáš Kalousek discodance sólo
3. místo (z 9) Martin Prossa streetdance sólo

V sobotu 15.října jsme se prvně zúčastnili soutěží podzimní tour sóla, dua, malé skupiny CDO.
Výsledky:
HipHop:
1. místo (z 21) – Lucie Rybková + Terka Řeháková
5. místo (z 21) – Sofie Horská + Martin Prossa
7. místo (z 21) – Kateřina Malá + Patricie Landová
9.-10. místo (z 21) – Natálie Kynclová + Sabina Marčíková
10. místo (z 21) – Diana Landová + Tomáš Kalousek
11. místo (z 21) – Milan Starý + Marek Prossa
16. místo (z 21) – Zuzana Macková + Kateřina Martincová
18. místo (z 21) – Linda Jasanová + Anetka Krátká
19. místo (z 21) – Kamila Škrabálková + Natálie Vavroušková
Disco:
1. místo (z 1) – Martin Paděra
4. místo (z 21) – Veronika Demlová + Kristýna Stránská
9.-10. místo (z 34) – Tomáš Kalousek + Martin Prossa
15.-16. místo (z 22) – Adéla Horáková + Lucie Slívková

výuka v Taneční škole bude zahájena od pondělí 18. září 2017 dle rozvrhu.
v týdnu 18.-22.9. probíhá týden otevřených dveří a rodiče můžou navštěvovat tréninky. Další týden otevřených dveří bude v prosinci.
platba školného za I.pol. bude od 1.9. do 30.9. 2017: v horní liště PLATBY 2017/18
rozvrh: v horní liště ROZVRH 2017/18
seznamy tanečníků: v horní liště SEZNAMY 2017/18
orientace v SEZNAMECH:

Přípravka MINI – děti 3-4 roky
Přípravka BABY – děti 4-5 let

Foxes – miniděti discodance
Tigers – miniděti streetdance
Roses – miniděti moderndance

Candies – děti discodance
Bandidos – děti streetdance
Jokers – děti streetdance
Honeys – děti moderndance

Flowers – junioři discodance
Angels – junioři streetdance
Locos – junioři streetdance
Butterflies – junioři moderndance

Gold Girls – dospělí discodance
Diablos/Spiders – dospělí streetdance

Ženy – dospělí 2

3.-4. června

Výsledky:
4. místo (z4) – FreeZone (Angels)
7. místo (z9) – Fosforáci (Flowers)
8. místo (z12) – Lost in my head (Spiders)

27.-28. květen

Výsledky:
5. místo (z5) – Expecto Patronum (Candie)
6. místo(z7) – V hlavě (Honeys)
6. místo (z6) – Nový život (Butterflies)
6. místo (z6) – Akta X (Ženy)
7. místo(z8) – Mecca (Gold Girls)
8. místo (z10) – Fosforáci (Flowers)

Sobota 20. květen, soutěž pohárová, mezinárodní.

Výsledky:
1. místo (z7) – Side by side (Jokers)
1. místo(z5) – V hlavě (Honeys)
1. místo (z4) – Fosforáci (Flowers)
2. místo (z2) – Expecto Patronum
3. místo (z9) – FreeZone (Angels)
3. místo (z7) – From another world (Diablos)
3. místo(z3) – Mecca (Gold Girls)
3. místo (z3) – Akta X (Ženy)
4. místo (z8) – Lost in my head (Spiders)
5. místo (z5) – Nový život (Butterflies)

13.-14.květen

Výsledky:
5. místo (z8) – Hej Mickey (Bandidos)
9. místo (z12) – FreeZone (Angels)

14. května

Výsledky:
1. místo (z1) – Pan Tau (Roses)
1. místo z (z4) – Expecto patronum (Candies)
1. místo (z2) – MECCA (Gold Girls)

7.-8. květen

1. místo(z6) – V hlavě (Honeys), postup MČR
2. místo (z3) – Expecto Patronum (Candies), postup MČR
3. místo (z6) – Fosforáci (Flowers), postup MČR
4. místo (z4) – Nový život (Butterflies), postup MČR
4. místo (z5) – Akta X (Ženy), postup MČR
6. místo(z7) – Mecca (Gold Girls), postup MČR


FacebookTANEČNÍ ŠKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ