Hradec Králové 18.3.

Výsledky:
1. místo – Circus Minimus (Foxes) z 1 (postup MČ)
1. místo – Sunshine (Candies) z 4 (postup MČ)
1. místo – First in Space (Jokers) z 3 (postup MČ)
1. místo – Dortovky (Honeys) z 2 (postup MČ)
1. místo – Discavery (Flowers) z 2 (postup MČ)
1. místo – Madness (Butterflies) z 2 (postup MČ)
1. místo – Ferocity (Gold) z 1 (postup MČ)
1. místo – Bonjour (Ženy) z 3 (postup MČ)
2. místo – Ghost Busters (Tigers) z 2 (postup MČ)
2. místo – No Diggity (Angels) z 6 (postup MČ)
2. místo – Labyrint (moderna HVK) z 3 (postup MČ)
3. místo – Sax“OU“Fon (Bandidos) z 6 (postup MČ)
3. místo – No sadness! (Locos) z 4 (postup MČ)
3. místo – Without Limits (SpiDi) z 4 (postup MČ)

Chrudim 17.3.

Výsledky:
1. místo – Madness (Butterflies) z 2 (postup MČ)
1. místo – Ferocity (Gold) z 2 (postup MČ)
2. místo – Circus Minimus (Foxes) z 3 (postup MČ)
2. místo – First in Space (Jokers) z 4 (postup MČ)
2. místo – Dortovky (Honeys) z 3 (postup MČ)
2. místo – No Diggity (Angels) z 12 (postup MČ)
2. místo – Discavery (Flowers) z 4 (postup MČ)
2. místo – Bonjour (Ženy) z 4 (postup MČ)
3. místo – Sunshine (Candies) z 3
3. místo – Without Limits (SpiDi) z 9 (postup MČ)
11.-12. místo – Sax“OU“Fon (Bandidos) z 13

Tradiční soutěžní klání pod názvem Českotřebovský taneční pohár 2018, proměnilo 4. března sportovní halu ZŠ Nádražní, ve velkou taneční stage.

Utkalo se zde přes 1 200 tanečníků z celé České republiky. V tanečních stylech streetdance, discodance, showdance a moderndance se soutěž řadí mezi pohárové, avšak v počtu soutěžících choreografií už dýchá na záda i velkým postupovým soutěžím.V kalendáři je za začátku soutěžní sezóny a tak zde mají možnost se na velké scéně utkat nejen začátečníci, ale i pokročilí tanečníci.

Je to příležitost pro kluby si své nové choreografie poprvé vyzkoušet před odbornou porotou a početným obecenstvem.
Soutěž je generální zkouškou před regionálními koly velkých postupových soutěží.

Velké poděkování patří všem, kteří se podílejí na přípravách akce. Bez nich by se nemohla uskutečnit.
Za skvělé nazvučení se patří poděkovat Alešovi Sirovému, jeho manželka Marie Sirová vyrobila krásné kostýmy pro celou Taneční školu, tým dobrovolných hasičů ze Skuhrova bezchybně vyřešil dopravní situaci nejen v okolí haly, ale i v blízkém okolí. Stavební společnost Martin Klejch zajistila dopravu podlahové krytiny, Ing. Ondřej Doležal bleskově zpracoval výsledky a Kulturní centrum umožnilo bezproblémové zapůjčení potřebného vybavení. Nelze nezmínit ředitele ZŠ Nádražní Radima Koláře, díky němuž se stala hala pro soutěž bezpečným přístavištěm.

Ovšem bez podpory Města Česká Třebová a našich milých menších i větších sponzorů by se akce neobešla a proto všem patří obrovské poděkování.

Děkujeme také divákům za mohutnou podporu a se všemi se těšíme na shledanou za rok!

Výsledky:
1 místo – Dortovky (Honeys) z 1
1 místo – Ghost Busters (Tigers) z 1
1 místo – First in Space (Jokers) z 2
1 místo – Ferocity (Gold) z 3
1 místo – No Diggity (Angels) z 3
2 místo – Circus Minimus (Foxes) z 2
2 místo – Sunshine (Candies) z 2
2 místo – Discavery (Flowers) z 3
2 místo – Without Limits (SpiDi) z 4
2 místo – Labyrint (moderna HVK) z 3
2 místo – Bonjour (Ženy) z 3
3 místo – Pšššt (Roses) z 4
3 místo – Sax“OU“Fon (Bandidos) z 4
3 místo – Madness (Butterflies) z 4
5 místo – No sadness! (Locos) z 7

NAŠI MILÍ PARTNEŘI:
Řetězárna Česká Třebová, Petr Nádvorník, Čokoklasik, Zahradnictvi Šťastný, manželé Polákovi, ACE Trade spol. s r. o.

Sobota 2. prosince a neděle 3. prosince, Bohumín.

Výsledky:
5. místo (z 8) Martin Paděra discodance sólo
7. místo (z 20) Lucie Rybková a Tereza Řeháková streetdance duo
14. místo (z 20) Kateřina Malá a Patricie Landová streetdance duo
15. místo (z 16) Adéla Horáková a Lucie Slívková discodance duo
16. místo (z 20) Milan Starý a Marek Prossa streetdance duo
17. místo (z 20) Natálie Kynclová a Sabina Marčíková streetdance duo
19. -20. místo (z 23) Kristýna Stránská a Veronika Demlová discodance duo
23. místo (z 31) Sofie Horská a Martin Prossa streetdance duo
25. -26.místo (z 31) Diana Landová a Tomáš Kalousek streetdance duo
27. místo (z 31)Zuzana Macková a Kateřina Martincová streetdance duo
29. -30. místo (z 31) Linda Jasanová a Aneta Krátká, Kamila Škrabálková a Natálie

Sobota 2. prosince.

Výsledky:
2. místo (z 5) Tomáš Kalousek a Martin Prossa discodance duo
3. místo (z 6) Tomáš Kalousek discodance sólo
3. místo (z 9) Martin Prossa streetdance sólo

V sobotu 15.října jsme se prvně zúčastnili soutěží podzimní tour sóla, dua, malé skupiny CDO.
Výsledky:
HipHop:
1. místo (z 21) – Lucie Rybková + Terka Řeháková
5. místo (z 21) – Sofie Horská + Martin Prossa
7. místo (z 21) – Kateřina Malá + Patricie Landová
9.-10. místo (z 21) – Natálie Kynclová + Sabina Marčíková
10. místo (z 21) – Diana Landová + Tomáš Kalousek
11. místo (z 21) – Milan Starý + Marek Prossa
16. místo (z 21) – Zuzana Macková + Kateřina Martincová
18. místo (z 21) – Linda Jasanová + Anetka Krátká
19. místo (z 21) – Kamila Škrabálková + Natálie Vavroušková
Disco:
1. místo (z 1) – Martin Paděra
4. místo (z 21) – Veronika Demlová + Kristýna Stránská
9.-10. místo (z 34) – Tomáš Kalousek + Martin Prossa
15.-16. místo (z 22) – Adéla Horáková + Lucie Slívková

výuka v Taneční škole bude zahájena od pondělí 18. září 2017 dle rozvrhu.
v týdnu 18.-22.9. probíhá týden otevřených dveří a rodiče můžou navštěvovat tréninky. Další týden otevřených dveří bude v prosinci.
platba školného za I.pol. bude od 1.9. do 30.9. 2017: v horní liště PLATBY 2017/18
rozvrh: v horní liště ROZVRH 2017/18
seznamy tanečníků: v horní liště SEZNAMY 2017/18
orientace v SEZNAMECH:

Přípravka MINI – děti 3-4 roky
Přípravka BABY – děti 4-5 let

Foxes – miniděti discodance
Tigers – miniděti streetdance
Roses – miniděti moderndance

Candies – děti discodance
Bandidos – děti streetdance
Jokers – děti streetdance
Honeys – děti moderndance

Flowers – junioři discodance
Angels – junioři streetdance
Locos – junioři streetdance
Butterflies – junioři moderndance

Gold Girls – dospělí discodance
Diablos/Spiders – dospělí streetdance

Ženy – dospělí 2

3.-4. června

Výsledky:
4. místo (z4) – FreeZone (Angels)
7. místo (z9) – Fosforáci (Flowers)
8. místo (z12) – Lost in my head (Spiders)

27.-28. květen

Výsledky:
5. místo (z5) – Expecto Patronum (Candie)
6. místo(z7) – V hlavě (Honeys)
6. místo (z6) – Nový život (Butterflies)
6. místo (z6) – Akta X (Ženy)
7. místo(z8) – Mecca (Gold Girls)
8. místo (z10) – Fosforáci (Flowers)

Sobota 20. květen, soutěž pohárová, mezinárodní.

Výsledky:
1. místo (z7) – Side by side (Jokers)
1. místo(z5) – V hlavě (Honeys)
1. místo (z4) – Fosforáci (Flowers)
2. místo (z2) – Expecto Patronum
3. místo (z9) – FreeZone (Angels)
3. místo (z7) – From another world (Diablos)
3. místo(z3) – Mecca (Gold Girls)
3. místo (z3) – Akta X (Ženy)
4. místo (z8) – Lost in my head (Spiders)
5. místo (z5) – Nový život (Butterflies)


FacebookTANEČNÍ ŠKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ