Tradiční soutěžní klání pod názvem Českotřebovský taneční pohár 2018, proměnilo 4. března sportovní halu ZŠ Nádražní, ve velkou taneční stage.

Utkalo se zde přes 1 200 tanečníků z celé České republiky. V tanečních stylech streetdance, discodance, showdance a moderndance se soutěž řadí mezi pohárové, avšak v počtu soutěžících choreografií už dýchá na záda i velkým postupovým soutěžím.V kalendáři je za začátku soutěžní sezóny a tak zde mají možnost se na velké scéně utkat nejen začátečníci, ale i pokročilí tanečníci.

Je to příležitost pro kluby si své nové choreografie poprvé vyzkoušet před odbornou porotou a početným obecenstvem.
Soutěž je generální zkouškou před regionálními koly velkých postupových soutěží.

Velké poděkování patří všem, kteří se podílejí na přípravách akce. Bez nich by se nemohla uskutečnit.
Za skvělé nazvučení se patří poděkovat Alešovi Sirovému, jeho manželka Marie Sirová vyrobila krásné kostýmy pro celou Taneční školu, tým dobrovolných hasičů ze Skuhrova bezchybně vyřešil dopravní situaci nejen v okolí haly, ale i v blízkém okolí. Stavební společnost Martin Klejch zajistila dopravu podlahové krytiny, Ing. Ondřej Doležal bleskově zpracoval výsledky a Kulturní centrum umožnilo bezproblémové zapůjčení potřebného vybavení. Nelze nezmínit ředitele ZŠ Nádražní Radima Koláře, díky němuž se stala hala pro soutěž bezpečným přístavištěm.

Ovšem bez podpory Města Česká Třebová a našich milých menších i větších sponzorů by se akce neobešla a proto všem patří obrovské poděkování.

Děkujeme také divákům za mohutnou podporu a se všemi se těšíme na shledanou za rok!

Výsledky:
1 místo – Dortovky (Honeys) z 1
1 místo – Ghost Busters (Tigers) z 1
1 místo – First in Space (Jokers) z 2
1 místo – Ferocity (Gold) z 3
1 místo – No Diggity (Angels) z 3
2 místo – Circus Minimus (Foxes) z 2
2 místo – Sunshine (Candies) z 2
2 místo – Discavery (Flowers) z 3
2 místo – Without Limits (SpiDi) z 4
2 místo – Labyrint (moderna HVK) z 3
2 místo – Bonjour (Ženy) z 3
3 místo – Pšššt (Roses) z 4
3 místo – Sax“OU“Fon (Bandidos) z 4
3 místo – Madness (Butterflies) z 4
5 místo – No sadness! (Locos) z 7

NAŠI MILÍ PARTNEŘI:
Řetězárna Česká Třebová, Petr Nádvorník, Čokoklasik, Zahradnictvi Šťastný, manželé Polákovi, ACE Trade spol. s r. o.


FacebookTANEČNÍ ŠKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ