ROZVRH 2018-19!

MINI
— Přípravný ročník —

čtvrtek 14:15-15:15 malý/velký sál TŠ Renata a Dominika Tutschovi
BABY
— Přípravný ročník —
čtvrtek 14:30 – 15:30 malý/velký sál TŠ Jája Nagyová + Dorka Štěpánková (asist.)
ROSES
— Miniděti moderndance —
úterý 16:30 – 17:45 velký sál TŠ Edita Šabatová + Romča Šabatová (asist.)
BUBLES
— Miniděti discodance —
pondělí (A+B) 14:45 – 15:45 malý sál TŠ Jája Nagyová + Zuzka Mazurová (asist.)
čtvrtek (A) 15:30 – 16:30 malý sál TŠ Jája Nagyová + Zuzka Mazurová? (asist.)
QUEENS
— Děti moderndance —
středa 15:00 – 16:15 velký sál TŠ Šárka Prossová + Eliška Stolínová (asist.)
čtvrtek A+B 15:15 – 16:30 sál TŠ Šárka Prossová + Eliška Třísková (asist.)
BANDIDOS
— Děti streetdance —
pondělí 17:00 – 18:15 malý sál TŠ Lucka Rybková + Martin Prossa (asist.)
středa 16:30 – 17:45 velký sál TŠ Lucka Rybková + Martin Prossa (asist.)
JOKERS
— Děti streetdance —
pondělí (A+B) 15:45 – 17:00 malý sál TŠ Marek Prossa + Lucie Rybková
středa (A) 15:45 – 17:00 velký sál TŠ Marek Prossa
FOXES
— Děti discodance —
pondělí 15:00 – 16:00 velký sál TŠ Martin Paděra + Lucie Slívková (asist.)
úterý 15:15 – 16:30 malý sál TŠ Martin Paděra
CANDIES
— Děti discodance —
pondělí 16:00 – 17:15 velký sál TŠ Martin Paděra + Lucie Slívková (asist.)
úterý 16:30 – 17:45 malý sál TŠ Martin Paděra + Lucie Slívková (asist.)
HONEYS
— Junioři moderndance —
úterý 15:15 – 16:30 velký sál TŠ Klára Nováková + Eliška Třísková (asist.)
středa 17:00 – 18:15 malý sál TŠ Šárka Prossová + Eliška Třísková (asist.)
BUTTERFLIES
— Junioři moderndance —
úterý 17:45 – 19:00 velký sál TŠ Katka Malá
čtvrtek 17:45 – 19:00 malý sál TŠ Katka Malá
LOCOS
— Junioři streetdance —
středa (A+B) 18:15 – 19:25 velký sál TŠ Lenka Špajsová + Lucie Rybková
čtvrtek (A) 16:30 – 17:45 malý sál TŠ Lenka Špajsová
ANGELS
— Junioři streetdance —
středa 17:45 – 19:00 malý sál TŠ Lucie Rybková
čtvrtek (sudý) 16:30 – 17:45 velký sál TŠ Lucie Rybková
čtvrtek (lichý) 16:30 – 17:45 gymnázium aula Lucie Rybková
FLOWERS
— Junioři discodance —
úterý 17:45 – 19:00 malý sál Martin Paděra
čtvrtek (lichý) 15:15 – 16:30 velký sál TŠ Martin Paděra
čtvrtek (sudý) 15:15 – 16:30 gymnázium aula Martin Paděra
GOLD CREW
— Dospělí discodance —
pondělí 17:15 – 18:30 velký sál Martin Paděra
čtvrtek (lichý) 16:30 – 17:45 velký sál TŠ Martin Paděra
čtvrtek (sudý) 16:30 – 17:45 gymnázium aula Martin Paděra
SPIDERS
— Dospělí streetdance —
pondělí 18:15 – 19:30 velký/malý sál TŠ Lucie Rybková
čtvrtek (sudý) 17:45 – 19:00 velký sál TŠ Lucie Rybková
čtvrtek (lichý) 17:45 – 19:00 gymnázium aula Lucie Rybková
ŽENY
— Dospělí —
pondělí 18:30 – 19:45 velký/malý sál TŠ Martin Paděra
čtvrtek (lichý) 17:45 – 19:00 velký sál TŠ Martin Paděra
čtvrtek (sudý) 17:45 – 19:00 gymnázium aula Martin Paděra
Publikoval:

FacebookTANEČNÍ ŠKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ