Změny v rozvrhu
21. prosinec-2. leden: neučí se (Vánoční prázdniny)
1.-10. únor: neučí se (Pololetní + Jarní prázdniny)
18.-22. duben: neučí se (Velikonoční prázdniny)
1. květen: neučí se (Státní svátek)
8. květen: neučí se (Státní svátek)

UKÁZKOVÉ HODINY + VÁNOČNÍ BESÍDKY
Na vánoční besídku přineste prosím malou krabičku cukroví + jeden nepodepsaný dárek do hodnoty 40kč.

Bubbles – pondělí 17.12. 14:45-15:15 ukázková hodina pro rodiče, 15:15-15:45 besídka bez rodičů
Roses – úterý 18.12. 16:30 – 17:15 ukázková hodina pro rodiče, 17:15-17:45 besídka bez rodičů
Foxes – úterý 18.12. 15:15-16:00 ukázková hodina pro rodiče, 16:00-16:30 besídka bez rodičů
Candies – úterý 18.12. 16:30-17:15 ukázková hodina pro rodiče, 17:15-17:45 besídka bez rodičů
Bandidos – trénink pondělí 17.12. ZRUŠEN, náhradou prodloužený trénink středa.
středa 19.12. 16:15-17:00 ukázková hodina pro rodiče, 17:00-18:15
trénink + besídka bez rodičů
Queens – středa 19.12. 15:00-15:45 ukázková hodina pro rodiče, 15:45-16:15 besídka bez rodičů
Jokers – středa 19.12. 15:45-16:30 ukázková hodina pro rodiče, 16:30-17:00 besídka bez rodičů
Honeys – středa 19.12. 17:00-17:45 ukázková hodina pro rodiče, 17:45-18:15 besídka bez rodičů
Locos – středa 19.12. 18:15-19:00 ukázková hodina pro rodiče, 19:00-19:25 besídka bez rodičů
Přípravka MINI – čtvrtek 20.12. 14:15-14:45 ukázková hodina pro rodiče, 14:45-15:15 besídka bez rodičů
Přípravka BABY – čtvrtek 20.12. 14:30-15:00 ukázková hodina pro rodiče, 15:00-15:30 besídka bez rodičů
Flowers – čtvrtek 20.12. 15:15-16:00 ukázková hodina pro rodiče, 16:00-16:30 besídka bez rodičů
Gold Crew – čtvrtek 20.12. 16:30-17:15 ukázková hodina pro rodiče, 17:15-17:45 besídka bez rodičů
Butterflies – čtvrtek 20.12. 17:45-18:30 ukázková hodina pro rodiče, 18:30-19:00 besídka bez rodičů
Ženy – dle domluvy
Angels – trénink středa 19.12. ZRUŠEN, náhradou pondělí 17.12. workshop 16:30-18:00
Angels + Spiders – vzhledem k pondělnímu workshopu ukázková hodina není. Besídka + povídání choreografie 2019 čtvrtek 20.12. 17:00-18:15 pizzerie Bella.

Termíny soustředění tanečníků Level A
13. leden – Ženy (podrobnosti budou zveřejněny)
27. leden – Foxes, Candies, Flowers, Gold Crew, Bubbles, Queens (podrobnosti budou zveřejněny)
22.-24. únor Bandidos, Jokers, Locos (podrobnosti budou zveřejněny)
Angels, Spiders, Roses, Honeys, Butterflies – v jednání

8.-9. prosinec – CDO MČR

Plzeň, sóla, dua, malé skupiny – nominovaní
Sobota: street
Neděle: disco

8. prosinec – Semtex cup vol.3

Taneční studio T-BASS Pardubice – ul. 17. listopadu čp. 216 , Pardubice
Colin, Sába, Romča

17.prosinec – workshop Jamal

studio TŠ
16:30 – 18:00 Angels
18:00 – 19:30 Spiders

18.leden – maturitní ples gymnázia (vystoupení)

sál VDA Skalka Česká Třebová, vystoupí: Butterflies

? leden-únor – Velké předsoutěžní soustředění

gymnázium + studio TŠ, soutěžní složky Level A

3. březen – Velký dětský Karneval

15:00-17:00, Národní dům Česká Třebová, (podrobnosti budou zveřejněny)
Vystoupí:Přípravka MINI, Přípravka BABY, Roses, Bubbles+Queens

24. březen – Českotřebovský taneční pohár

hala ZŠ Nádražní Česká Třebová, všechny soutěžní složky Level A (Level B – domluva)

30. březen – TSR region

Chrudim, Foxes, Candies, Bandidos, Jokers, Honeys, Butterflies, Angels, Flowers, Gold Crew, Spiders, Ženy , doprava autobus

13. duben – CDO region

Hradec Králové, soutěžní složky Level A, doprava autobus

20.-21. duben – TSR mistrovství Čech art, disco

Praha, doplníme po regionu TSR

26.-28. duben – CDO mistrovství Čech street

pátek: junioři
sobota: hlaváci
neděle: děti
doplníme po regionu CDO

4.-5. květen – CDO mistrovství Čech art, disco

sobota: art
neděle: disco
doplníme po regionu CDO

4.-5. květen – TSR mistrovství Čech street

Chrudim, doplníme po regionu TSR

10.-12. květen – CDO MČR Beat Street

Brno, doplníme po mistrovství Čech CDO

23.-26. květen – CDO MČR art, disco

Praha, doplníme po mistrovství Čech CDO

31.květen – 2. červen – TSR MČR

Praha, doplníme po mistrovství Čech TSR

25.srpen – 1.září 2019 – Dance camp 2019

Publikoval:

FacebookTANEČNÍ ŠKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ