Změny v rozvrhu
29.-30. říjen: pondělí-úterý se neučí (Podzimní prázdniny)
21. prosinec-2. leden: neučí se (Vánoční prázdniny)
1.-10. únor: neučí se (Pololetní + Jarní prázdniny)
18.-22. duben: neučí se (Velikonoční prázdniny)
1. květen: neučí se (Státní svátek)
8. květen: neučí se (Státní svátek)

Tréninky v hodinách na Podzimní doteky 2018
– platí i pro tanečníky, kteří v letošním roce TŠ už nenavštěvuji
– na trénink musíte přijít připraveni, zopakujte si choreografii a vazby podle videa
– pokud se vám trénink na Podz.dot. kříží s tréninkem, upřednostněte trénink na Podzimní doteky
– pokud se nezúčastníte tréninku je potřeba vaše vystoupení na Podzimních dotecích konzultovat s Šárkou Prossovou.
Ghost Busters (Tigers): středa 31.10. 16:30 – 17:45
First in Space (Jokers): středa 31.10. 15:45 – 17:00
Sax „OU“ Fon (Bandidos): středa 31.10. 16:30 – 17:45
Dortovky (Honeys): středa 31.10. 17:00 – 18:15
Šmoulové (přípravka MINI): čtvrtek 1.11. 14:15-15:15
Discavery (Flowers): čtvrtek 1.11.. 15:15 – 16:30
No Diggity (Angels): čtvrtek 1.11.. 16:30 – 17:45
No sadness (Locos): čtvrtek 1.11.. 16:30 – 17:45
Madness (Butterflies): čtvrtek 1.11.. 17:45 – 19:00
Ferocity (Gold Crew): čtvrtek 1.11.. 16:30 – 17:45
Without Limits (SpiDi): čtvrtek 1.11.. 17:45 – 19:00
Labyrinth: čtvrtek 1.11.. 17:45 – 19:00
Bonjour (Ženy): čtvrtek 1.11.. 17:45 – 19:00
Circus Minimus (Foxes): pondělí 5.11. 15:00 – 16:00
Sunshine (Candies): pondělí 5.11. 16:00 – 17:15
Námořníci (přípravka BABY): úterý 6.11. 16:30 – 17:45
Pšššt! (Roses): úterý 6.11.. 16:30 – 17:45

3. listopad – CDO základní liga Čechy – POJEDEME

Jablonec nad Nisou, sóla, dua, malé skupiny – dle domluvy
Doprava autobus, (podrobnosti budou zveřejněny)

8.-9. listopad – Podzimní doteky (vystoupení)

KC Česká Třebová, vystoupí všechny choreografie školního roku 2017/18 (podrobnosti budou zveřejněny).

Čtvrtek: 9:00 – 10:15 představení pro školky a 1.třídy
– příchod tanečníků 8:35h (kostým, malá svačinka, pití, hračky na hraní)
– vyzvednutí tanečníků 10:20h (tanečníci kteří jdou domů sami, MUSÍ MÍT LÍSTEK OD RODIČŮ!)
vystoupí:
Zahájení (Butterflies)
Šmoulové
Námořníci
Pšššt!
Ghost Busters
Circus Minimus
Sunshine
Sax „OU“ Fon
First in Space
Dortovky
Discovery
No Diggity
No sadness!
Madness

Čtvrtek: 18:00 – 19:15 představení veřejnost
– příchod tanečníků 17:30h (v 17:45 musí být všichni tanečníci v kostýmu, učesaný, nachystaný.)
– Šmouly, Námořníky si berou rodiče po odtančení k sobě na klín do sálu dívat a vracejí je před děkovačkou (moderátor vás vyzve), ostatní ročníky zůstávají s dozorem a jdou se dívat.
vystoupí:
Zahájení (Butterflies)
Šmoulové
Námořníci
Pšššt!
Ghost Busters
Circus Minimus
Sunshine
Sax „OU“ Fon
First in Space
Dortovky
Discovery
No Diggity
No sadness!
Madness
Bonjour

Pátek: 8:15 – 11:15 2x představení pro školy
– příchod tanečníků: 7:45 (kostým, svačina, pití, malé děti hračky na hraní, přezuvky- ten kdo tančí naboso).
– vyzvednutí tanečníků: 11:20h (tanečníci do 18let kteří jdou domů sami, MUSÍ MÍT LÍSTEK OD RODIČŮ!)
vystoupí:
Zahájení (Butterflies)
Sunshine
Sax „OU“ Fon
First in Space
Dortovky
Discovery
No Diggity
No sadness!
Madness
Ferocity
Without Limits
Labyrinth

Pátek: 19:00 – 20:30 představení veřejnost
– příchod tanečníků: 18:30 (v 18:45 musí být všichni tanečníci v kostýmu, učesaný, nachystaný.)
vystoupí:
Zahájení (Butterflies)
Sunshine
Sax „OU“ Fon
First in Space
Dortovky
Discovery
No Diggity
Madness
Ferocity
Without Limits
Labyrinth
Bonjour

10. listopad – CDO Street Battle

Brno, Dance life Expo,
Doprava vlak, (podrobnosti budou zveřejněny)
Battle street crew

24. listopad – CDO základní liga Čechy – disco – NEPOJEDEME

(konečné rozhodnutí po Praze 13.10.)
Chomutov, sóla, dua, malé skupiny – dle domluvy, (podrobnosti budou zveřejněny)

25. listopad – CDO Street Battle

Olomouc, (podrobnosti budou zveřejněny)
Battle street crew

8.-9. prosinec – CDO MČR

Plzeň, sóla, dua, malé skupiny – nominovaní
Sobota: street
Neděle: disco

18.leden – maturitní ples gymnázia (vystoupení)

sál VDA Skalka Česká Třebová, vystoupí: Butterflies

? leden-únor – Velké předsoutěžní soustředění

gymnázium + studio TŠ, soutěžní složky Level A

24. březen – Českotřebovský taneční pohár

hala ZŠ Nádražní Česká Třebová, všechny soutěžní složky Level A (Level B – domluva)

30. březen – TSR region

Chrudim, Foxes, Candies, Bandidos, Jokers, Honeys, Butterflies, Angels, Flowers, Gold Crew, Spiders, Ženy , doprava autobus

13. duben – CDO region

Hradec Králové, soutěžní složky Level A, doprava autobus

20.-21. duben – TSR mistrovství Čech art, disco

Praha, doplníme po regionu TSR

26.-28. duben – CDO mistrovství Čech street

pátek: junioři
sobota: hlaváci
neděle: děti
doplníme po regionu CDO

4.-5. květen – CDO mistrovství Čech art, disco

sobota: art
neděle: disco
doplníme po regionu CDO

4.-5. květen – TSR mistrovství Čech street

Chrudim, doplníme po regionu TSR

10.-12. květen – CDO MČR Beat Street

Brno, doplníme po mistrovství Čech CDO

23.-26. květen – CDO MČR art, disco

Praha, doplníme po mistrovství Čech CDO

31.květen – 2. červen – TSR MČR

Praha, doplníme po mistrovství Čech TSR

25.srpen – 1.září 2019 – Dance camp 2019

Publikoval:

FacebookTANEČNÍ ŠKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ