Výuka začíná v týdnu
od 16. 9. 2019 podle rozvrhů.

Schůzky s rodiči tanečníků:
úterý 17.9. 15:15 – 16:15 –  Bubbles
středa 18.9. 14:45 – 15:45 –  Přípravka MINI a BABY
středa 18.9. 19:00 – rodiče nových tanečníků
pondělí 23.9. 17:15 – Candies
pondělí 23.9. 18:30 – Flowers a Gold Crew

Kdo nemůže – zjistěte si prosím informace od ostatních rodičů.
Pro další složky schůzky neplánujeme.
Máte-li dotazy, pište na e-mail: prossova@atlas.cz
Pro osobní konzultace bude Recepce otevřena Po – Čt (15:00 – 18:00).

Změna v rozvrhu
Candies – pondělní tréninky v měsíci září 15:30 -17:30 (během těchto tréninků dojde k rozdělení do skupin)
Locos – tréninky v měsíci září a říjnu pondělí 17:00 – 18:30, středa 18.9. 17:15 – 18:30, (během těchto tréninků dojde k rozdělení do skupin)
Rodiče a děti – začínáme od října. První hodina 7.10. (školné bude upraveno)
Gymnastika openclass – první hodina pátek 27.10.

platba I.pol. ŠKOLNÉ
do 30.9. 2019, informace v horní liště PLATBY

Novinky 2019/20
– open class ve skupině Honeys pro Flowers: 1x za 14 dní, cena 50,-
– open class ve skupině Butterflies pro Gold Crew: 1x za 14 dní, cena 50,-
– open class gymnastický pro Candies, Queens, Bandidos: cena 50,-
– open class streetdance: pro veřejnost (děti, juniory a dospělý), cena 50,- lekce na sebe nenavazují

Rozvrh 2019-20  I  Seznamy 2019-20

 

Podzimní soutěžní sezóna sóla, dua, malé skupiny, battle
startovalo:
– 17x sólo, 13x duo, 3x malé skupiny, 1x battle skupina (medaile: 4x zlato, 2x stříbro, 4x bronz)
– na Mistrovství ČR se probojovalo: 9x sólo, 5x duo, 3x malé skupiny (medaile: 1x stříbro, 1x bronz)
– na Mistrovství světa se probojovalo: 1x sólo, 1x duo

Jarní soutěžní sezóna formace
startovalo:
CDO region 16 formací (7x zlato, 4x stříbro, 2x bronz)
– na Mistrovství Čech se probojovalo 16 formací (1x stříbro)
– na Mistrovství ČR se probojovalo 12 formací
– na Mistrovství světa se probojovala 1 formace

TSR region 11 formací (4x zlato, 3x stříbro, 2x bronz)
– na Mistrovství Čech se probojovalo 11 formací (1x stříbro)
– na Mistrovství ČR se probojovaly 2 formace

– zúčastnili jsme se 3 pohárových soutěží (8x zlato, 6x stříbro, 6x bronz)

Děkujeme

21. – 22. červen Chomutov

Výsledky:
8. místo (z 22) – duo Kateřina Stránská a Martin Paděra
15. místo (z 32) – sólo Martin Paděra
16. místo (z 19) – formace Dracarys

7. června Praha

Výsledky:
6. místo (z 7) – Adaptable (Butterflies)

25. květen Hronov

Výsledky:
2. místo (z 7) – Deep Inside (Locos)
3. místo (z 6) – MÁRŠMELOUNI! (Bandidos)
3. místo (z 9) – K.I.D.Z (Angels)
3. místo (z 7) – DE-FORMACE (Spiders)

24. – 26. květen Praha Výstaviště

Výsledky:
5. místo (z 7) – King of Africa (Ženy) – (extraliga)
7. místo (z 10) – Dracarys (Gold Crew) – (extraliga)
7. místo (z 7) – Happy Birthday (Foxes) – (II. liga)
9. místo (z 11) – Krvinky (Honeys) – (II.liga)
10. místo (z 13) – Adaptable (Butterflies) – (II.liga)
10. místo (z 10) – Lentilky (Bubbles + Queens) – (hobby)
12. místo (z 13) – Sing Sing Singers (Foxes + Candies) – (hobby)
13. místo (z 13) – In my mind (Candies) – (II.liga)
13. místo (z 13) – Survivors (Flowers) – (II.liga)

10. – 12. května Brno.

Výsledky:
8. místo (z 8) – Come on (Bandidos MS)
9. místo (z 9) – Together! (Angels MS)
10. místo (z 13) – Here We Go! (Jokers)

Pardubice 12. května.

Výsledky:
3. místo (z 3) – Mamma Mia (Roses)
4. místo (z 5) – Deep Inside (Locos)

Chomutov 4.-5. dubna
VIDEA

Výsledky:
2. místo (z 6) – King of Africa (Ženy) – postup MČR (extraliga)
4. místo (z 6) – Dracarys (Gold Crew) – postup MČR (extraliga)
5. místo (z 8) – Krvinky (Honeys) – postup MČR (II.liga)
6. místo (z 7) – In my mind (Candies) – postup MČR (II.liga)
7. místo (z 9) – Adaptable (Butterflies) – postup MČR (II.liga)
7. místo (z 9) – Lentilky (Bubbles + Queens) – Postup MČR (hobby)
7. místo (z 7) – Survivors (Flowers) – postup MČR (II.liga)
10. místo (z 12) – Sing Sing Singers (Foxes + Candies) – postup MČR (hobby)
10. místo (z 10) – Happy Birthday (Foxes) – postup MČR (II. liga)

Chrudim 4.-5. dubna
VIDEA

Výsledky:
8. místo (z 24) – K.I.D.Z (Angels)
10. – 12. místo (z 28) – MÁRŠMELOUNI! (Bandidos)
19. – 22. místo (z 23) – DE-FORMACE (Spiders)


PARTNER