Vážení tanečníci, vzhledem k situaci, která nastala, nemůžeme bohužel trénovat společně.Věříme, že jste volný čas k odpočinku již využili, a proto jsme si pro vás připravili koncept online tréninků.

Začneme dnes (16.3.2020) v 18:30 společnou rozcvičkou s Padisem – abychom nezakrněli a nezkrátily se nám šlachy.

V dalších dnech vám budeme přinášet videa, podle kterých se nejen protáhnete, ale budete si moci i procvičit a připomenout vazby z letošních choreografií.

Pro společné tréninky se musíte připojit k společné facebook skupině.
kde tréninky zveřejňujeme. Odkaz na skupinu: KLIKNĚTE SEM.

Společně to zvládneme!!!

Odkazy na jedntlivé tréninky:
9. trénink – Stretching
8. trénink – Tancovánky s Bobíkem
7. trénink – Posilování
6. trénink – Bodybuilding
5. trénink – Protahování zad
4. trénink – Box, cardio, stretching
3. trénink – Tancovánky
2. trénink – Tabata
1. trénink – Rozcvička – 1. část a 2. část

Na základě nařízení vlády ČR ze dne 10. 3. 2020 je výuka v Taneční škole Česká Třebová do odvolání přerušena. O případných změnách vás budeme včas informovat.

Vzhledem k nařízení vlády ze dne 10.3. 2020 je pohárová soutěž Českotřebovský taneční pohár 2020 v termínu 22.3. 2020 ZRUŠENA.
Přestože je soutěž až za 14 dní, z logistických a organizačních důvodů jsme museli rozhodnutí přijmout již nyní.
Na základě dalšího vývoje budeme situaci dál vyhodnocovat. Pokud se nám podaří najít náhradní termín, budeme vás včas informovat.

Propozice
Plakát
Přihláška

7. – 8. prosince Brno

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 15) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo) MISTR ČR
1. místo (z 1) – Stránská Kateřina + Paděra Martin (discodance duo) MISTŘI ČR
2. místo (z 2) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
3. místo (z 3) – Hevera Antonín (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 15 ) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo) finále
5. místo (z 15) – Angels MS (Hip Hop) finále

Vítězové žebříčku :
Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)

O pohár prezidenta CDO:
1. místo (z 3) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Kompletní výsledky MČR:
Disco Dance sólo junioři muži:
8. místo (z 9) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí muži:
2. místo (z 2) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
34. místo (z 40) – Halamová Natálie + Kučerová Valerie
37. – 38. místo (z 40) – Brodská Natálie + Juhas Tereza
37. – 38. místo (z 40) – Pekníková Laura + Slívková Tereza

Disco Dance duo junioři:
18. místo (z 23) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
20. místo (z 23) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin

Disco Dance duo dospělí:
1. místo (z 1) – Stránská Kateřina + Paděra Martin

Disco Dance MS:
16. místo (z 19) – Candies MS
16. místo (z 18) – Flowers MS

Hip Hop sólo děti:
23. místo (z 44) – Jiroušková Ema
27. – 28. místo (z 44) – Kabátová Petronila

Hip Hop sólo junioři (Ž):
20. místo (z 41) – Vomáčková Kristýna
25. – 26. místo (z 41) – Linhartová Anděla
25. – 26. místo (z 41) – Marčíková Nikola
28. místo (z 41) – Vavroušková Natálie
32. místo (z 41) – Škrabálková Kamila
33. místo (z 41) – Kalábová Anežka

Hip Hop sólo junioři (M):
1. místo (z 15) – Prossa Martin
4. místo (z 15) – Kalousek Tomáš (finále)

Hip Hop sólo dospělí (M):
3. místo (z 3) – Hevera Antonín

Hip Hop sólo dospělí (Ž):
7. místo (z 8) – Piknová Celestýna
8. místo (z 8) – Šabatová Romana

Hip Hop dua děti:
21. místo (z 31) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (finále)
25. místo (z 31) – Motlová Nela + Říhová Natálie
28. místo (z 31) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie
30. místo (z 31) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
17. – 18. místo (z 38) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
25. místo (z 38) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
30. místo (z 38) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie
33. místo (z 38) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
35. místo (z 38) – Honlová Daniela + Horská Sofie

Hip Hop MS:
4. místo (z 4) – Spiders MS
5. místo (z 15) – Angels MS (finále)
12. místo (z 14) – Bandidos MS

Neděle 1. prosince

44. – 46. místo (z 85) – Kabátová Petronila
50. – 52. místo (z 85) – Konkolová Eliška
56. – 63. místo (z 85) – Doležalová Lucie
73. – 78. místo (z 153) – Prossa Martin
115. – 119. místo (z 153) – Linhartová Anděla

Neděle 10. listopadu

2. místo (z 2) – Paděra Martin (discodance sólo)
5. místo (z 16) – Stránská Kateřina + Paděra Martin (discodance duo) finále
5. místo (z 10) – Kalousek Tomáš (discodance sólo) finále
6. místo (z 8) – Gold Crew MS

Sobota 9. listopadu

18. místo (z 162) – Prossa Martin (finále)

Sobota 2. listopadu

Medailová a finálová umístění:
3. místo (z 39) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
3. místo (z 11) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
3. místo (z 4) – Hevera Antonín (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 11) – Angels MS (Hip Hop)
5. místo (z 25) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
6. místo (z 12) – Bandidos MS (Hip Hop)
7. místo (z 29) – Vavroušková Natálie (Hip Hop, sólo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
3. místo (z 39) – Jiroušková Ema (finále)
23.-24. místo (z 39) – Krajová Sofie
25. místo (z 39) – Kabátová Petronila
27. místo (z 39) – Konkolová Eliška
30. místo (z 39) – Motlová Nela
35. místo (z 39) – Voborová Emma
36. místo (z 39) – Vojáčková Barbora
38. místo (z 39) – Hřebíčková Marie

Hip Hop sólo junioři (Ž):
7. místo (z 29) – Vavroušková Natálie (finále)
8. místo (z 29) – Linhartová Anděla
10. místo (z 29) – Škrabálková Kamila
13. místo (z 29) – Horská Sofie
15. místo (z 29) – Kalábová Anežka
16. místo (z 29) – Jasanová Linda
17. místo (z 29) – Vomáčková Kristýna
20.-21. místo (z 29) – Marčíková Nikola
27. místo (z 29) – Honlová Daniela
28. místo (z 29) – Sirová Monika

Hip Hop sólo junioři (M):
3. místo (z 11) – Kalousek Tomáš (finále)
9. místo (z 11) – Prossa Martin

Hip Hop sólo dospělí (M):
3. místo (z 4) – Hevera Antonín

Hip Hop sólo dospělí (Ž):
6. místo (z 8) – Šabatová Romana
7. místo (z 8) – Piknová Celestýna

Hip Hop dua děti:
9. místo (z 23) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie
13. místo (z 23) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema
18. – 19. místo (z 23) – Voborová Emma + Vojáčková Barbora
22. – 23. místo (z 23) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
5. místo (z 25) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (finále)
9. místo (z 25) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
14. místo (z 25) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie
18. místo (z 25) – Sirová Monika + Skalická Tereza
20. místo (z 25) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
22. místo (z 25) – Honlová Daniela + Horská Sofie
25. místo (z 25) – Jasanová Linda + Macková Zuzana

Hobby Hip Hop dua junioři:
29. místo (z 32) – Borková Anežka + Petrová Anna

Hip Hop MS:
4. místo (z 11) – Angels MS (finále)
4. místo (z 4) – Spiders MS
6. místo (z 12) – Bandidos MS (finále)

Sobota 12. října

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš (Disco Dance, sólo)
1. místo (z 1) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
2. místo (z 9) – Šabatová Romana (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 9) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 21) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš (Hip Hop, duo)
2. místo (z 3) – Spiders MS (Hip Hop)
3. místo (z 21) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
3. místo (z 4) – Hevera Antonín (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 9) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo)
5. místo (z 9) – Piknová Celestýna (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 41) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 25) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (Hip Hop, duo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
6. místo (z 41) – Jiroušková Ema (finále)
13. místo (z 41) – Kabátová Petronila
20. místo (z 41) – Motlová Nela
23. – 25. místo (z 41) – Říhová Natálie
35. místo (z 41) – Krajová Sofie
38. místo (z 41) – Hřebíčková Marie
39. místo (z 41) – Konkolová Eliška

Hip Hop sólo junioři (Ž):
7. místo (z 46) – Linhartová Anděla
11. místo (z 46) – Kalábová Anežka
13. místo (z 46) – Vomáčková Kristýna
15. místo (z 46) – Škrabálková Kamila
23. místo (z 46) – Vavroušková Natálie
24. místo (z 46) – Horská Sofie
26. místo (z 46) – Marčíková Nikola
42. – 44. místo (z 46) – Jasanová Linda

Hip Hop sólo junioři (M):
2. místo (z 9) – Kalousek Tomáš
4. místo (z 9) – Prossa Martin (finále)

Hip Hop sólo dospělí (M):
3. místo (z 4) – Hevera Antonín

Hip Hop sólo dospělí (Ž):
2. místo (z 9) – Šabatová Romana
5. místo (z 9) – Piknová Celestýna (finále)

Hip Hop dua děti:
6. místo (z 25) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (finále)
18. místo (z 25) – Motlová Nela + Říhová Natálie
20. místo (z 25) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie
24. – 25. místo (z 25) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
2. místo (z 21) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
3. místo (z 21) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
7. místo (z 21) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie
13. místo (z 21) – Honlová Daniela + Horská Sofie
17. místo (z 21) – Sirová Monika + Skalická Tereza
18. místo (z 21) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
19. místo (z 21) – Jasanová Linda + Macková Zuzana
21. místo (z 21) – Péliová Veronika + Vacková Klára

Hobby Hip Hop dua junioři:
15. místo (z 16) – Borková Anežka + Petrová Anna
16. místo (z 16) – Venclová Barbora + Zajíčková Adéla

Hip Hop MS:
2. místo (z 3) – Spiders MS
5. místo (z 7) – Angels MS
7. místo (z 12) – Bandidos MS

Disco Dance sólo děti A:
9. místo (z 41) – Demlová Veronika

Disco Dance sólo junioři B:
13. místo (z 23) – Stránská Kristina
19. místo (z 23) – Nagyová Rozalie

Disco Dance sólo junioři C:
21. místo (z 38) – Čermáková Nikola
22. – 24. místo (z 38) – Honlová Daniela
29. místo (z 38) – Zichová Barbora

Disco Dance sólo junioři muži:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí A:
10. – 11. místo (z 20) – Stránská Kateřina
15. místo (z 20) – Slívková Lucie
20. místo (z 20) – Novotná Karolína

Disco Dance sólo dospělí muži:
1. místo (z 1) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
15. – 16. místo (z 27) – Pekníková Laura + Slívková Tereza
26. místo (z 27) – Brodská Natálie + Juhas Tereza

Disco Dance duo junioři:
11. místo (z 37) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (finále)
19. – 20. místo (z 37) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
28. – 29. místo (z 37) – Doležalová Barbora + Mazurová Zuzana
30. místo (z 37) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Disco Dance duo dospělí:
9. místo (z 15) – Novotná Karolína + Sirová Pavlína
11. – 12. místo (z 15) – Horáková Adéla + Slívková Lucie
15. místo (z 15) – Kadlečíková Adéla – Kalousková Adéla

Disco Dance MS:
4. místo (z 8) – Flowers MS
4. místo (z 4) – Gold Crew MS
6. místo (z 7) – Candies MS



sobota 28. září

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 4) – Angels (Hip Hop, MS)
1. místo (z 14) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš (Hip Hop, duo)
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš (Disco Dance, sólo)
1. místo (z 1) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
2. místo (z 14) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
2. místo (z 8) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 2) – Gold Crew MS
3. místo (z 5) – Flowers MS
3. místo (z 8) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 34) – Marčíková Nikola (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 14) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie (Hip Hop, duo)
5. místo (z 21) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie (Hip Hop, duo)
5. místo (z 35) – Kabátová Petronila (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 35) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 27) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (Disco Dance duo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
5. místo (z 35) – Kabátová Petronila (finále)
6. místo (z 35) – Jiroušková Ema (finále)
14. – 15. místo (z 35) – Konkolová Eliška
18. místo (z 35) – Motlová Nela
22. – 24. místo (z 35) – Říhová Natálie
27. -28. místo (z 35) – Ježová Eliška
27. -28. místo (z 35) – Voborová Emma
33. místo (z 35) – Krajová Sofie
35. místo (z 35) – Vojáčková Barbora

Hip Hop sólo junioři (Ž):
4. místo (z 34) – Marčíková Nikola (finále)
9. – 10. místo (z 34) – Linhartová Anděla
14. místo (z 34) – Škrabálková Kamila
17. místo (z 34) – Kalábová Anežka
19. místo (z 34) – Vavroušková Natálie

Hip Hop sólo junioři (M):
2. místo (z 8) – Prossa Martin
3. místo (z 8) – Kalousek Tomáš

Hip Hop dua děti:
5. místo (z 21) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie (finále)
8. – 9. místo (z 21) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema
11. místo (z 21) – Voborová Emma + Vojáčková Barbora
14. místo (z 21) – Motlová Nela + Říhová Natálie
15. -16. místo (z 21) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
1. místo (z 14) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
2. místo (z 14) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
4. místo (z 14) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie (finále)
10. místo (z 14) – Jasanová Linda + Macková Zuzana
13. místo (z 14) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
14. místo (z 14) – Sirová Monika + Skalická Tereza

Hip Hop MS:
1. místo (z 4) – Angels MS
5. místo (z 7) – Bandidos MS

Disco Dance sólo děti A:
13. místo (z 33) – Demlová Veronika

Disco Dance sólo junioři B:
7. místo (z 19) – Stránská Kristina
12. místo (z 19) – Nagyová Rozalie

Disco Dance sólo junioři C:
11. – 12. místo (z 28) – Čermáková Nikola
15. – 17. místo (z 28) – Honlová Daniela
25. místo (z 28) – Zichová Barbora

Disco Dance sólo junioři muži:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí A:
8. – 9. místo (z 15) – Slívková Lucie
8. – 9. místo (z 15) – Stránská Kateřina
15. místo (z 15) – Novotná Karolína

Disco Dance sólo dospělí muži:
1. místo (z 1) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
16. – 17. místo (z 28) – Pekníková Laura + Slívková Tereza
23. – 25. místo (z 28) – Brodská Natálie + Juhas Tereza
27. místo (z 28) – Halamová Natálie + Kučerová Valerie

Disco Dance duo junioři:
6. místo (z 27) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (finále)
7. místo (z 27) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
24. místo (z 27) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Disco Dance duo dospělí:
7. místo (z 10) – Horáková Adéla + Slívková Lucie
9. místo (z 10) – Novotná Karolína + Sirová Pavlína

Disco Dance MS:
2. místo (z 2) – Gold Crew MS
3. místo (z 5) – Flowers MS
5. místo (z 5) – Candies MS




PARTNER