Neděle 10. listopadu

2. místo (z 2) – Paděra Martin (discodance sólo)
5. místo (z 16) – Stránská Kateřina + Paděra Martin (discodance duo) finále
5. místo (z 10) – Kalousek Tomáš (discodance sólo) finále
6. místo (z 8) – Gold Crew MS

Sobota 9. listopadu

18. místo (z 162) – Prossa Martin (finále)

Sobota 2. listopadu

Medailová a finálová umístění:
3. místo (z 39) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
3. místo (z 11) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
3. místo (z 4) – Hevera Antonín (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 11) – Angels MS (Hip Hop)
5. místo (z 25) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
6. místo (z 12) – Bandidos MS (Hip Hop)
7. místo (z 29) – Vavroušková Natálie (Hip Hop, sólo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
3. místo (z 39) – Jiroušková Ema (finále)
23.-24. místo (z 39) – Krajová Sofie
25. místo (z 39) – Kabátová Petronila
27. místo (z 39) – Konkolová Eliška
30. místo (z 39) – Motlová Nela
35. místo (z 39) – Voborová Emma
36. místo (z 39) – Vojáčková Barbora
38. místo (z 39) – Hřebíčková Marie

Hip Hop sólo junioři (Ž):
7. místo (z 29) – Vavroušková Natálie (finále)
8. místo (z 29) – Linhartová Anděla
10. místo (z 29) – Škrabálková Kamila
13. místo (z 29) – Horská Sofie
15. místo (z 29) – Kalábová Anežka
16. místo (z 29) – Jasanová Linda
17. místo (z 29) – Vomáčková Kristýna
20.-21. místo (z 29) – Marčíková Nikola
27. místo (z 29) – Honlová Daniela
28. místo (z 29) – Sirová Monika

Hip Hop sólo junioři (M):
3. místo (z 11) – Kalousek Tomáš (finále)
9. místo (z 11) – Prossa Martin

Hip Hop sólo dospělí (M):
3. místo (z 4) – Hevera Antonín

Hip Hop sólo dospělí (Ž):
6. místo (z 8) – Šabatová Romana
7. místo (z 8) – Piknová Celestýna

Hip Hop dua děti:
9. místo (z 23) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie
13. místo (z 23) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema
18. – 19. místo (z 23) – Voborová Emma + Vojáčková Barbora
22. – 23. místo (z 23) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
5. místo (z 25) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (finále)
9. místo (z 25) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
14. místo (z 25) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie
18. místo (z 25) – Sirová Monika + Skalická Tereza
20. místo (z 25) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
22. místo (z 25) – Honlová Daniela + Horská Sofie
25. místo (z 25) – Jasanová Linda + Macková Zuzana

Hobby Hip Hop dua junioři:
29. místo (z 32) – Borková Anežka + Petrová Anna

Hip Hop MS:
4. místo (z 11) – Angels MS (finále)
4. místo (z 4) – Spiders MS
6. místo (z 12) – Bandidos MS (finále)

Sobota 12. října

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš (Disco Dance, sólo)
1. místo (z 1) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
2. místo (z 9) – Šabatová Romana (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 9) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 21) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš (Hip Hop, duo)
2. místo (z 3) – Spiders MS (Hip Hop)
3. místo (z 21) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
3. místo (z 4) – Hevera Antonín (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 9) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo)
5. místo (z 9) – Piknová Celestýna (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 41) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 25) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (Hip Hop, duo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
6. místo (z 41) – Jiroušková Ema (finále)
13. místo (z 41) – Kabátová Petronila
20. místo (z 41) – Motlová Nela
23. – 25. místo (z 41) – Říhová Natálie
35. místo (z 41) – Krajová Sofie
38. místo (z 41) – Hřebíčková Marie
39. místo (z 41) – Konkolová Eliška

Hip Hop sólo junioři (Ž):
7. místo (z 46) – Linhartová Anděla
11. místo (z 46) – Kalábová Anežka
13. místo (z 46) – Vomáčková Kristýna
15. místo (z 46) – Škrabálková Kamila
23. místo (z 46) – Vavroušková Natálie
24. místo (z 46) – Horská Sofie
26. místo (z 46) – Marčíková Nikola
42. – 44. místo (z 46) – Jasanová Linda

Hip Hop sólo junioři (M):
2. místo (z 9) – Kalousek Tomáš
4. místo (z 9) – Prossa Martin (finále)

Hip Hop sólo dospělí (M):
3. místo (z 4) – Hevera Antonín

Hip Hop sólo dospělí (Ž):
2. místo (z 9) – Šabatová Romana
5. místo (z 9) – Piknová Celestýna (finále)

Hip Hop dua děti:
6. místo (z 25) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (finále)
18. místo (z 25) – Motlová Nela + Říhová Natálie
20. místo (z 25) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie
24. – 25. místo (z 25) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
2. místo (z 21) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
3. místo (z 21) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
7. místo (z 21) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie
13. místo (z 21) – Honlová Daniela + Horská Sofie
17. místo (z 21) – Sirová Monika + Skalická Tereza
18. místo (z 21) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
19. místo (z 21) – Jasanová Linda + Macková Zuzana
21. místo (z 21) – Péliová Veronika + Vacková Klára

Hobby Hip Hop dua junioři:
15. místo (z 16) – Borková Anežka + Petrová Anna
16. místo (z 16) – Venclová Barbora + Zajíčková Adéla

Hip Hop MS:
2. místo (z 3) – Spiders MS
5. místo (z 7) – Angels MS
7. místo (z 12) – Bandidos MS

Disco Dance sólo děti A:
9. místo (z 41) – Demlová Veronika

Disco Dance sólo junioři B:
13. místo (z 23) – Stránská Kristina
19. místo (z 23) – Nagyová Rozalie

Disco Dance sólo junioři C:
21. místo (z 38) – Čermáková Nikola
22. – 24. místo (z 38) – Honlová Daniela
29. místo (z 38) – Zichová Barbora

Disco Dance sólo junioři muži:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí A:
10. – 11. místo (z 20) – Stránská Kateřina
15. místo (z 20) – Slívková Lucie
20. místo (z 20) – Novotná Karolína

Disco Dance sólo dospělí muži:
1. místo (z 1) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
15. – 16. místo (z 27) – Pekníková Laura + Slívková Tereza
26. místo (z 27) – Brodská Natálie + Juhas Tereza

Disco Dance duo junioři:
11. místo (z 37) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (finále)
19. – 20. místo (z 37) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
28. – 29. místo (z 37) – Doležalová Barbora + Mazurová Zuzana
30. místo (z 37) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Disco Dance duo dospělí:
9. místo (z 15) – Novotná Karolína + Sirová Pavlína
11. – 12. místo (z 15) – Horáková Adéla + Slívková Lucie
15. místo (z 15) – Kadlečíková Adéla – Kalousková Adéla

Disco Dance MS:
4. místo (z 8) – Flowers MS
4. místo (z 4) – Gold Crew MS
6. místo (z 7) – Candies MS



sobota 28. září

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 4) – Angels (Hip Hop, MS)
1. místo (z 14) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš (Hip Hop, duo)
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš (Disco Dance, sólo)
1. místo (z 1) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
2. místo (z 14) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
2. místo (z 8) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 2) – Gold Crew MS
3. místo (z 5) – Flowers MS
3. místo (z 8) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 34) – Marčíková Nikola (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 14) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie (Hip Hop, duo)
5. místo (z 21) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie (Hip Hop, duo)
5. místo (z 35) – Kabátová Petronila (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 35) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 27) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (Disco Dance duo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
5. místo (z 35) – Kabátová Petronila (finále)
6. místo (z 35) – Jiroušková Ema (finále)
14. – 15. místo (z 35) – Konkolová Eliška
18. místo (z 35) – Motlová Nela
22. – 24. místo (z 35) – Říhová Natálie
27. -28. místo (z 35) – Ježová Eliška
27. -28. místo (z 35) – Voborová Emma
33. místo (z 35) – Krajová Sofie
35. místo (z 35) – Vojáčková Barbora

Hip Hop sólo junioři (Ž):
4. místo (z 34) – Marčíková Nikola (finále)
9. – 10. místo (z 34) – Linhartová Anděla
14. místo (z 34) – Škrabálková Kamila
17. místo (z 34) – Kalábová Anežka
19. místo (z 34) – Vavroušková Natálie

Hip Hop sólo junioři (M):
2. místo (z 8) – Prossa Martin
3. místo (z 8) – Kalousek Tomáš

Hip Hop dua děti:
5. místo (z 21) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie (finále)
8. – 9. místo (z 21) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema
11. místo (z 21) – Voborová Emma + Vojáčková Barbora
14. místo (z 21) – Motlová Nela + Říhová Natálie
15. -16. místo (z 21) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
1. místo (z 14) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
2. místo (z 14) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
4. místo (z 14) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie (finále)
10. místo (z 14) – Jasanová Linda + Macková Zuzana
13. místo (z 14) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
14. místo (z 14) – Sirová Monika + Skalická Tereza

Hip Hop MS:
1. místo (z 4) – Angels MS
5. místo (z 7) – Bandidos MS

Disco Dance sólo děti A:
13. místo (z 33) – Demlová Veronika

Disco Dance sólo junioři B:
7. místo (z 19) – Stránská Kristina
12. místo (z 19) – Nagyová Rozalie

Disco Dance sólo junioři C:
11. – 12. místo (z 28) – Čermáková Nikola
15. – 17. místo (z 28) – Honlová Daniela
25. místo (z 28) – Zichová Barbora

Disco Dance sólo junioři muži:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí A:
8. – 9. místo (z 15) – Slívková Lucie
8. – 9. místo (z 15) – Stránská Kateřina
15. místo (z 15) – Novotná Karolína

Disco Dance sólo dospělí muži:
1. místo (z 1) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
16. – 17. místo (z 28) – Pekníková Laura + Slívková Tereza
23. – 25. místo (z 28) – Brodská Natálie + Juhas Tereza
27. místo (z 28) – Halamová Natálie + Kučerová Valerie

Disco Dance duo junioři:
6. místo (z 27) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (finále)
7. místo (z 27) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
24. místo (z 27) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Disco Dance duo dospělí:
7. místo (z 10) – Horáková Adéla + Slívková Lucie
9. místo (z 10) – Novotná Karolína + Sirová Pavlína

Disco Dance MS:
2. místo (z 2) – Gold Crew MS
3. místo (z 5) – Flowers MS
5. místo (z 5) – Candies MS



Podzimní soutěžní sezóna sóla, dua, malé skupiny, battle
startovalo:
– 17x sólo, 13x duo, 3x malé skupiny, 1x battle skupina (medaile: 4x zlato, 2x stříbro, 4x bronz)
– na Mistrovství ČR se probojovalo: 9x sólo, 5x duo, 3x malé skupiny (medaile: 1x stříbro, 1x bronz)
– na Mistrovství světa se probojovalo: 1x sólo, 1x duo

Jarní soutěžní sezóna formace
startovalo:
CDO region 16 formací (7x zlato, 4x stříbro, 2x bronz)
– na Mistrovství Čech se probojovalo 16 formací (1x stříbro)
– na Mistrovství ČR se probojovalo 12 formací
– na Mistrovství světa se probojovala 1 formace

TSR region 11 formací (4x zlato, 3x stříbro, 2x bronz)
– na Mistrovství Čech se probojovalo 11 formací (1x stříbro)
– na Mistrovství ČR se probojovaly 2 formace

– zúčastnili jsme se 3 pohárových soutěží (8x zlato, 6x stříbro, 6x bronz)

Děkujeme

21. – 22. červen Chomutov

Výsledky:
8. místo (z 22) – duo Kateřina Stránská a Martin Paděra
15. místo (z 32) – sólo Martin Paděra
16. místo (z 19) – formace Dracarys

7. června Praha

Výsledky:
6. místo (z 7) – Adaptable (Butterflies)

25. květen Hronov

Výsledky:
2. místo (z 7) – Deep Inside (Locos)
3. místo (z 6) – MÁRŠMELOUNI! (Bandidos)
3. místo (z 9) – K.I.D.Z (Angels)
3. místo (z 7) – DE-FORMACE (Spiders)

24. – 26. květen Praha Výstaviště

Výsledky:
5. místo (z 7) – King of Africa (Ženy) – (extraliga)
7. místo (z 10) – Dracarys (Gold Crew) – (extraliga)
7. místo (z 7) – Happy Birthday (Foxes) – (II. liga)
9. místo (z 11) – Krvinky (Honeys) – (II.liga)
10. místo (z 13) – Adaptable (Butterflies) – (II.liga)
10. místo (z 10) – Lentilky (Bubbles + Queens) – (hobby)
12. místo (z 13) – Sing Sing Singers (Foxes + Candies) – (hobby)
13. místo (z 13) – In my mind (Candies) – (II.liga)
13. místo (z 13) – Survivors (Flowers) – (II.liga)


PARTNER