sobota 28. září

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 4) – Angels (Hip Hop, MS)
1. místo (z 14) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš (Hip Hop, duo)
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš (Disco Dance, sólo)
1. místo (z 1) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
2. místo (z 14) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
2. místo (z 8) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 2) – Gold Crew MS
3. místo (z 5) – Flowers MS
3. místo (z 8) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 34) – Marčíková Nikola (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 14) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie (Hip Hop, duo)
5. místo (z 21) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie (Hip Hop, duo)
5. místo (z 35) – Kabátová Petronila (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 35) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 27) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (Disco Dance duo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
5. místo (z 35) – Kabátová Petronila (finále)
6. místo (z 35) – Jiroušková Ema (finále)
14. – 15. místo (z 35) – Konkolová Eliška
18. místo (z 35) – Motlová Nela
22. – 24. místo (z 35) – Říhová Natálie
27. -28. místo (z 35) – Ježová Eliška
27. -28. místo (z 35) – Voborová Emma
33. místo (z 35) – Krajová Sofie
35. místo (z 35) – Vojáčková Barbora

Hip Hop sólo junioři (Ž):
4. místo (z 34) – Marčíková Nikola (finále)
9. – 10. místo (z 34) – Linhartová Anděla
14. místo (z 34) – Škrabálková Kamila
17. místo (z 34) – Kalábová Anežka
19. místo (z 34) – Vavroušková Natálie

Hip Hop sólo junioři (M):
2. místo (z 8) – Prossa Martin
3. místo (z 8) – Kalousek Tomáš

Hip Hop dua děti:
5. místo (z 21) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie (finále)
8. – 9. místo (z 21) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema
11. místo (z 21) – Voborová Emma + Vojáčková Barbora
14. místo (z 21) – Motlová Nela + Říhová Natálie
15. -16. místo (z 21) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
1. místo (z 14) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
2. místo (z 14) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
4. místo (z 14) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie (finále)
10. místo (z 14) – Jasanová Linda + Macková Zuzana
13. místo (z 14) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
14. místo (z 14) – Sirová Monika + Skalická Tereza

Hip Hop MS:
1. místo (z 4) – Angels MS
5. místo (z 7) – Bandidos MS

Disco Dance sólo děti A:
13. místo (z 33) – Demlová Veronika

Disco Dance sólo junioři B:
7. místo (z 19) – Stránská Kristina
12. místo (z 19) – Nagyová Rozalie

Disco Dance sólo junioři C:
11. – 12. místo (z 28) – Čermáková Nikola
15. – 17. místo (z 28) – Honlová Daniela
25. místo (z 28) – Zichová Barbora

Disco Dance sólo junioři muži:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí A:
8. – 9. místo (z 15) – Slívková Lucie
8. – 9. místo (z 15) – Stránská Kateřina
15. místo (z 15) – Novotná Karolína

Disco Dance sólo dospělí muži:
1. místo (z 1) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
16. – 17. místo (z 28) – Pekníková Laura + Slívková Tereza
23. – 25. místo (z 28) – Brodská Natálie + Juhas Tereza
27. místo (z 28) – Halamová Natálie + Kučerová Valerie

Disco Dance duo junioři:
6. místo (z 27) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (finále)
7. místo (z 27) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
24. místo (z 27) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Disco Dance duo dospělí:
7. místo (z 10) – Horáková Adéla + Slívková Lucie
9. místo (z 10) – Novotná Karolína + Sirová Pavlína

Disco Dance MS:
2. místo (z 2) – Gold Crew MS
3. místo (z 5) – Flowers MS
5. místo (z 5) – Candies MS




PARTNER