Sobota 12. října

Medailová a finálová umístění:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš (Disco Dance, sólo)
1. místo (z 1) – Paděra Martin (Disco Dance, sólo)
2. místo (z 9) – Šabatová Romana (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 9) – Kalousek Tomáš (Hip Hop, sólo)
2. místo (z 21) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš (Hip Hop, duo)
2. místo (z 3) – Spiders MS (Hip Hop)
3. místo (z 21) – Linhartová Anděla + Prossa Martin (Hip Hop, duo)
3. místo (z 4) – Hevera Antonín (Hip Hop, sólo)
4. místo (z 9) – Prossa Martin (Hip Hop, sólo)
5. místo (z 9) – Piknová Celestýna (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 41) – Jiroušková Ema (Hip Hop, sólo)
6. místo (z 25) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (Hip Hop, duo)

Kompletní výsledky :
Hip Hop sólo děti:
6. místo (z 41) – Jiroušková Ema (finále)
13. místo (z 41) – Kabátová Petronila
20. místo (z 41) – Motlová Nela
23. – 25. místo (z 41) – Říhová Natálie
35. místo (z 41) – Krajová Sofie
38. místo (z 41) – Hřebíčková Marie
39. místo (z 41) – Konkolová Eliška

Hip Hop sólo junioři (Ž):
7. místo (z 46) – Linhartová Anděla
11. místo (z 46) – Kalábová Anežka
13. místo (z 46) – Vomáčková Kristýna
15. místo (z 46) – Škrabálková Kamila
23. místo (z 46) – Vavroušková Natálie
24. místo (z 46) – Horská Sofie
26. místo (z 46) – Marčíková Nikola
42. – 44. místo (z 46) – Jasanová Linda

Hip Hop sólo junioři (M):
2. místo (z 9) – Kalousek Tomáš
4. místo (z 9) – Prossa Martin (finále)

Hip Hop sólo dospělí (M):
3. místo (z 4) – Hevera Antonín

Hip Hop sólo dospělí (Ž):
2. místo (z 9) – Šabatová Romana
5. místo (z 9) – Piknová Celestýna (finále)

Hip Hop dua děti:
6. místo (z 25) – Ježová Eliška + Jiroušková Ema (finále)
18. místo (z 25) – Motlová Nela + Říhová Natálie
20. místo (z 25) – Kabátová Petronika + Krajová Sofie
24. – 25. místo (z 25) – Hřebíčková Marie + Konkolová Eliška

Hip Hop dua junioři:
2. místo (z 21) – Škrabálková Kamila + Kalousek Tomáš
3. místo (z 21) – Linhartová Anděla + Prossa Martin
7. místo (z 21) – Marčíková Nikola + Vavroušková Natálie
13. místo (z 21) – Honlová Daniela + Horská Sofie
17. místo (z 21) – Sirová Monika + Skalická Tereza
18. místo (z 21) – Fišarová Natálie + Kalábová Anežka
19. místo (z 21) – Jasanová Linda + Macková Zuzana
21. místo (z 21) – Péliová Veronika + Vacková Klára

Hobby Hip Hop dua junioři:
15. místo (z 16) – Borková Anežka + Petrová Anna
16. místo (z 16) – Venclová Barbora + Zajíčková Adéla

Hip Hop MS:
2. místo (z 3) – Spiders MS
5. místo (z 7) – Angels MS
7. místo (z 12) – Bandidos MS

Disco Dance sólo děti A:
9. místo (z 41) – Demlová Veronika

Disco Dance sólo junioři B:
13. místo (z 23) – Stránská Kristina
19. místo (z 23) – Nagyová Rozalie

Disco Dance sólo junioři C:
21. místo (z 38) – Čermáková Nikola
22. – 24. místo (z 38) – Honlová Daniela
29. místo (z 38) – Zichová Barbora

Disco Dance sólo junioři muži:
1. místo (z 1) – Kalousek Tomáš

Disco Dance sólo dospělí A:
10. – 11. místo (z 20) – Stránská Kateřina
15. místo (z 20) – Slívková Lucie
20. místo (z 20) – Novotná Karolína

Disco Dance sólo dospělí muži:
1. místo (z 1) – Paděra Martin

Disco Dance duo děti:
15. – 16. místo (z 27) – Pekníková Laura + Slívková Tereza
26. místo (z 27) – Brodská Natálie + Juhas Tereza

Disco Dance duo junioři:
11. místo (z 37) – Kalousek Tomáš + Prossa Martin (finále)
19. – 20. místo (z 37) – Demlová Veronika + Stránská Kristina
28. – 29. místo (z 37) – Doležalová Barbora + Mazurová Zuzana
30. místo (z 37) – Nagyová Rozalie + Nováčková Veronika

Disco Dance duo dospělí:
9. místo (z 15) – Novotná Karolína + Sirová Pavlína
11. – 12. místo (z 15) – Horáková Adéla + Slívková Lucie
15. místo (z 15) – Kadlečíková Adéla – Kalousková Adéla

Disco Dance MS:
4. místo (z 8) – Flowers MS
4. místo (z 4) – Gold Crew MS
6. místo (z 7) – Candies MS




PARTNER