Prvním kliknutím zobrazíte požadovaný seznam, druhým jej zavřete.
Bez zavření prvního se další zobrazí až pod ním.
Moderndance Streetdance Discodance Bez rozlišení stylu

Přípravky:
Mini

Baby

R+D
Miniděti:
Roses

Bubbles
Děti:
Queens

Candies

Bandidos
Junioři:
Honeys

Flowers

Jokers

Angels
Dospělí:
Butterflies

Gold Crew

Locos

Spiders

Ženy
Rodiče s dětmi
prijmeni
jmeno
level
vs
Massy
Sebastien
Rodiče s dětmi
20056
Beránková
Hana
Rodiče s dětmi
20058
Kašková
Ema
Rodiče s dětmi
20137
MINI
prijmeni
jmeno
level
vs
Nývltová
Monika
Přípravka
20017
Mačková
Viktorie
Přípravka
20028
Válka
Jakub
Přípravka
20068
Binarová
Anna
Přípravka
20069
Žejdlíková
Viktorie
Přípravka
20080
Hermanová
Anna
Přípravka
20081
Pirklová
Mahulena
Přípravka
20103
Horáková
Nikol
Přípravka
20109
Vorlíček
David
Přípravka
20122
Habrmanová
Tereza
Přípravka
20125
Vosyková
Agáta
Přípravka
20151
Vondrová
Ellen
Přípravka
20154
Doležal
Fabian
Přípravka
20245
Borková
Tereza
Přípravka
20286
Arnoldová
Veronika
Přípravka
20303
Hudačová
Elena
Přípravka
20308
Binarová
Alice
Přípravka
20312
Voborova
Melanie
Přípravka
20314
Baby
prijmeni
jmeno
level
vs
Smejkalová
Ella
náhradník
Klaclová
Anna
Přípravka
20009
Novotná
Mariana
Přípravka
20021
Pintérová
Kristína
Přípravka
20022
Čermáková
Elena
Přípravka
20038
Klaclová
Anna
Přípravka
20063
Moravanská
Nella
Přípravka
20073
Snítilová
Karolína
Přípravka
20079
Štohanzlová
Tereza
Přípravka
20100
Kašková
Kateřina
Přípravka
20138
Židková
Kristýna
Přípravka
20145
Pekníková
Aneta
Přípravka
20153
Růžičková
Anna
Přípravka
20174
Snook
Isabelle
Přípravka
20180
Synková
Liliana
Přípravka
20197
Dolečková
Alexandra
náhradník od 6/11
20203
Chupíková
Charlotte
Přípravka
20211
Kebrle
Tobiáš
Přípravka
20212
Altenburgerová
Nela
Přípravka
20223
Kučerová
Isabela
Přípravka
20224
Karovičová
Denisa
Přípravka
20254
Karlíková
Sabina
Přípravka
20277
Nenov
Sofie
Přípravka
20279
Roses
prijmeni
jmeno
level
vs
Kecíkova
Laura
..........
20019
Tejklová
Tereza
Soutěžní
20030
Široká
Nela
..........
20054
Hyláková
Barbora
Nesoutěžní
20083
Jebousková
Kristýna
Nesoutěžní
20092
Gregarova
Anna
................
20107
Řehořová
Sofie
Soutěžní
20110
Valentová
Lucie
Nesoutěžní
20128
Lustyková
Laura
Nesoutěžní
20149
Gerčáková
Ema
Nesoutěžní
20163
Kunčárová
Nikol
Nesoutěžní
20165
Morávková
Eliška
Nesoutěžní
20218
Jandová
Aneta
Nesoutěžní
20233
Řehákova
Lucie
Nesoutěžní
20284
Candies
prijmeni
jmeno
level
vs
Stojanová
Simona
náhradník
Stojanová
Nicol
náhradník
Částková
Amálie
Soutěžní
20001
Nováková
Barbora
Soutěžní
20006
Večeřová
Adéla
Nesoutěžní
20015
Kovářová
Nela
Soutěžní
20016
Juhas
Tereza
Soutěžní
20026
Pleskotová
Ema
Soutěžní
20032
Langrová
Karolína
Soutěžní
20047
Beránková
Patricie
Soutěžní
20059
Slezáková
Julie
Soutěžní
20060
Šimková
Rozálie
Soutěžní
20064
Kučerová
Michaela
Soutěžní
20075
Nováčková
Viktorie
Soutěžní
20097
Melicharová
Karolína
Soutěžní
20099
Hartmanova
Ela
Soutěžní
20116
Cviková
Karolína
Soutěžní
20120
Tesarčíková
Karolína
Soutěžní
20127
Nagyová
Anežka
Soutěžní
20131
Řeháková
Amálie
Soutěžní
20132
Patočková
Pavlína
Soutěžní
20135
Novotná
Kristýna
Soutěžní
20144
Valdová
Sára
Soutěžní
20150
Blażková
Kateřina
Soutěžní
20161
Kynclová
Sofie
Soutěžní
20166
Švancarová
Nikol
Soutěžní
20167
Červinková
Kateřina
Soutěžní
20191
Zelinková
Veronika
Soutěžní
20193
Konečná
Nelly
Soutěžní
20210
Čermáková
Vanessa
Soutěžní
20213
Zajíčková
Sabina
Soutěžní
20215
Kučerová
Valerie
Soutěžní
20226
Sýkorová
Kateřina
Soutěžní
20232
Klazarová
Nikola
Soutěžní
20235
Pilgrová
Alexandra
Soutěžní
20237
Halamová
Natálie
Soutěžní
20241
Faitová
Teodora
Soutěžní
20243
Hrušková
Nella
Soutěžní
20252
Vosyková
Natálie
Soutěžní
20258
Gremlicová
Vanessa
Soutěžní
20260
Částkova
Amalie
Soutěžní
20263
Pechackova
Denisa
Soutěžní
20266
Pekníková
Laura
Soutěžní
20267
Kalousková
Michaela
Soutěžní
20271
Brodská
Natálie
Soutěžní
20287
Slívková
Tereza
Soutěžní
20294
Zahrádková
Drahoslava
Soutěžní
20302
Bandidos
prijmeni
jmeno
level
vs
Konkolová
Eliška
Soutěžní
20035
Vlčková
Tereza
Soutěžní
20057
Voborová
Emma
Soutěžní
20090
Přivratska
Nikol
Soutěžní
20094
Jílek
Michal
Soutěžní
20096
Pirklova
Teodora Amálie
Soutěžní
20105
Doležalová
Lucie
Soutěžní
20123
Vojáčková
Barbora
Soutěžní
20139
Motlová
Nela
Soutěžní
20156
Krajová
Sofie
Soutěžní
20157
Říhová
Natálie
Soutěžní
20177
Kabátová
Petronila
Soutěžní
20182
Jiroušková
Ema
Soutěžní
20190
Čápová
Tereza
Soutěžní
20194
Sokolová
Adéla
Soutěžní
20201
Hřebíčková
Marie
Soutěžní
20209
Benešová
Adéla
Soutěžní
20239
Medunova
Kristyna
Soutěžní
20244
Ježová
Eliška
Soutěžní
20248
Honeys
prijmeni
jmeno
level
vs
Kvapilová
Nelly
Soutěžní
20048
Pokorná
Lucie
Soutěžní
20053
Fricová
Lenka
Soutěžní
20062
Dostálová
Karolína
Soutěžní
20101
Preislerová
Elena Marie
Soutěžní
20126
Krajová
Eliška
Soutěžní
20158
Urbanová
Ema
Soutěžní
20184
Houdová
Nela
Soutěžní
20221
Broulíková
Blanka
Soutěžní
20225
Faitová
Vikrorie
Soutěžní
20242
Doležalová
Kristýna
Soutěžní
20246
Jokers
prijmeni
jmeno
level
vs
Patlevičová
Natálie
Soutěžní
20004
Frimmelová
Lenka
Soutěžní
20018
Miková
Samanta
Soutěžní
20036
Třasák
Štěpán
Soutěžní
20041
Končická
Nela
Soutěžní
20055
Hermanová
Nicole
Soutěžní
20067
Kovářová
Barbora
Soutěžní
20091
Václavíková
Naďa
Soutěžní
20121
Denarova
Barbora
Soutěžní
20162
Jandová
Adéla
Soutěžní
20176
Švejdová
Adéla
Soutěžní
20181
Kamešová
Viktorie
Soutěžní
20217
Kozáková
Victoria
Soutěžní
20222
Nádvorníková
Denisa
Soutěžní
20227
Kyncl
David
Soutěžní
20231
Horáčková
Viktorie
Soutěžní
20238
Czajkowski
Valerie
Soutěžní
20240
Ezrová
Eliška
Soutěžní
20255
Butterflies
prijmeni
jmeno
level
vs
Štiková
Veronika
Soutěžní
20014
Štěpánková
Dorota
Soutěžní
20029
Šafářová
Adéla
Nesoutěžní
20034
Kohoutková
Tereza
Soutěžní
20045
Vomáčková
Kristýna
Soutěžní
20071
Hyláková
Nikola
Soutěžní
20084
Sirová
Pavlína
Soutěžní
20169
Balážová
Elen
Soutěžní
20172
Kalousková
Adéla
Soutěžní
20186
Macková
Anna
Soutěžní
20206
Mazurová
Zuzana
Soutěžní
20273
Kaplanová
Aneta
Soutěžní
20301
Flowers
prijmeni
jmeno
level
vs
Šimčiková
Tereza
Soutěžní
20013
Stránská
Kristina
Soutěžní
20050
Němcová
Adéla
Soutěžní
20070
Nováčková
Veronika
Soutěžní
20098
Čermáková
Nikola
Soutěžní
20104
Řeháková
Nella
Soutěžní
20106
Honlová
Daniela
Soutěžní
20113
Nagyová
Rozárka
Soutěžní
20130
Prossa
Martin
Soutěžní
20141
Koníčková
Šárka
Soutěžní
20146
Floková
Karolína
Soutěžní
20147
Hůlková
Valentýna
Soutěžní
20160
Hájková
Nikola
Soutěžní
20178
Kalousek
Tomáš
Soutěžní
20188
Zichová
Barbora
Soutěžní
20230
Demlová
Veronika
Soutěžní
20256
Borková
Johanka
Soutěžní
20257
Klaclová
Michaela
Soutěžní
20316
Angels
prijmeni
jmeno
level
vs
Skalická
Tereza
Soutěžní
20042
Marčíková
Nikola
Soutěžní
20074
Škrabálková
Kamila
Soutěžní
20076
Krátká
Aneta
Soutěžní
20077
Fišarová
Natálie
Soutěžní
20085
Vacková
Klára
Soutěžní
20095
Honlová
Daniela
Soutěžní
20114
Prossa
Martin
Soutěžní
20142
Péliová
Veronika
Soutěžní
20143
Horská
Sofie
Soutěžní
20173
Cifrainová
Lucie
Soutěžní
20179
Kalousek
Tomáš
Soutěžní
20189
Macková
Zuzana
Soutěžní
20204
Landová
Diana
Soutěžní
20229
Sirová
Monika
Soutěžní
20247
Vavroušková
Natálie
Soutěžní
20264
Martincová
Kateřina
..........
20265
Linhartová
Anděla
Soutěžní
20268
Kalábová
Anežka
Soutěžní
20270
Jasanová
Linda
Soutěžní
20275
Locos
prijmeni
jmeno
level
vs
Zápotocká
Andrea
Soutěžní
20010
Kolomá
Vendula
Soutěžní
20011
Dopieralová
Agnes
Soutěžní
20046
Balous
Jan
Soutěžní
20051
Halvová
Tereza
Soutěžní
20087
Langhansová
Kateřina
Nesoutěžní
20134
Jílková
Anna
Soutěžní
20148
Tmějová
Sára
Soutěžní
20159
Navrátilová
Klára
Soutěžní
20175
Petrová
Anna
Soutěžní
20192
Renzová
Adéla
Soutěžní
20202
Macková
Anna
Soutěžní
20205
Zajíčková
Adéla
Soutěžní
20214
Venclová
Barbora
Soutěžní
20219
Balcarová
Andrea
Soutěžní
20253
Pešková
Eliška
Soutěžní
20262
Kovářová
Andrea
Soutěžní
20276
Žďarová
Dorota
Soutěžní
20281
Houdková
Barbora
Soutěžní
20282
Slámová
Jana
Soutěžní
20283
Pilařová
Zuzana
Soutěžní
20296
Ottová
Bohdana
Soutěžní
20297
Borková
Anežka
Soutěžní
20298
Smutková
Viktorie
Soutěžní
20305
Gold Crew
prijmeni
jmeno
level
vs
Kaplanová
Aneta
Soutěžní
20024
Doležalová
Barbora
Soutěžní
20037
Stránská
Kateřina
Soutěžní
20049
Horáková
Adéla
Soutěžní
20065
Novotná
Karolína
Soutěžní
20111
Bečičková
Alžběta
Soutěžní
20115
Kadlečíková
Adéla
Soutěžní
20136
Třísková
Eliška Petra
Soutěžní
20155
Sirová
Pavlína
Soutěžní
20168
Balážová
Elen
Soutěžní
20171
Kalousková
Adéla
Soutěžní
20187
Hermanová
Michaela
Soutěžní
20195
Paděra
Martin
Soutěžní
20220
Vaňousová
Kateřina
Soutěžní
20249
Čížová
Kristýna
Soutěžní
20250
Mazurová
Zuzana
Soutěžní
20272
Jánišová
Nikol
Soutěžní
20289
Slívková
Lucie
Soutěžní
20293
Provazníková
Natálie
Soutěžní
20304
Křivková
Dominika
Soutěžní
20311
Spiders
prijmeni
jmeno
level
vs
Vomáčková
Kristýna
Soutěžní
20072
Špajsová
Lenka
Soutěžní
20112
Prossa
Marek
Soutěžní
20140
Hevera
Antonín
Soutěžní
20183
Šabatová
Romana
Soutěžní
20234
Piknová
Celestýna
Soutěžní
20259
Ženy
prijmeni
jmeno
level
vs
Gregorová
Lenka
Nesoutěžní
20008
Novotná
Aneta
Nesoutěžní
20023
Juhas
Lenka
Nesoutěžní
20025
Mačková
Lucie
Nesoutěžní
20027
Šafářová
Dita
Nesoutěžní
20033
Skalická
Lucie
Náhradník
20043
Klichová
Daša
Soutěžní
20044
Krátká
Gabriela
Soutěžní
20078
Kadlečíková
Slávka
Nesoutěžní
20082
Korotvičková
Jitka
Soutěžní
20086
Orlichová
Jaroslava
Soutěžní
20088
Novotná
Jitka
Nesoutěžní
20108
Haasová
Jana
Soutěžní
20119
Zemkova
Stanislava
Nesoutěžní
20124
Nagyová
Jaroslava
Soutěžní
20129
Vavříková
Monika
Nesoutěžní
20152
Balážová
Marcela
Nesoutěžní
20170
Kalousková
Jana
Nesoutěžní
20185
Drymlová
Martina
Soutěžní
20207
Kubíková
Alena
Soutěžní
20208
Pávková
Jana
Soutěžní
20216
Pilgrová
Nataliya
Soutěžní
20236
Kalábová
Andrea
Soutěžní
20269
Pávíčková
Veronika
Soutěžní
20285
Slívková
Martina
Nesoutěžní
20292
Foffová
Iveta
Soutěžní
20299
Šabatová
Edita
Soutěžní
20300
Břeňová
Lenka
Nesoutěžní
20309
Bubbles
prijmeni
jmeno
level
vs
Jadrná
Sabina
Soutěžní
20012
Kyčmolová
Barbora
Soutěžní
20040
Rybkova
Veronika
Soutěžní
20052
Novotná
Rozálie
Soutěžní
20089
Horáková
Nicol
Soutěžní
20093
Dobruská
Denisa
Soutěžní
20102
Chaloupková
Alžběta
Soutěžní
20117
Hattem van
Elizabeth Linn
Soutěžní
20118
Doležalová
Tereza
Soutěžní
20196
Štanderová
Denisa
Soutěžní
20251
Janzová
Pavlínka
Soutěžní
20261
Čechová
Amálie
Soutěžní
20274
Borková
Daniela
Soutěžní
20288
Leníčková
Vanesa
Soutěžní
20290
Juklová
Eliana
Soutěžní
20291
Pávíčková
Ema
Soutěžní
20295
Řeháková
Barbora
Soutěžní
20317
Queens
prijmeni
jmeno
level
vs
Pleskotová
Ema
Soutěžní
20031
Jebousková
Tereza
Soutěžní
20039
Kociánová
Žaneta
Soutěžní
20061
Řeháková
Amálie
Soutěžní
20133
Tutschová
Kateřina
Soutěžní
20228
Nastoupilová
Kateřina
Soutěžní
20280
Publikoval:

PARTNER