DLUŽNÉ ČÁSTKY školní rok 2019/20
Doležalová Lucie (Bandidos) II.pol.
Vlčková Tereza (Bandidos) II.pol.
Němcová Adéla (Flowers) I. a II.pol.
Křivková Dominika (Gold Crew) II.pol.
Provazníková Natálie (Gold Crew) II.pol.
Kaplanová Aneta (Butterflies) I. a II.pol.+ kostým
Korotvičková Jitka (Ženy) II.pol.

DANCE CAMP 2020


Rekreační středisko Horalka, Sněžné v Orlických horách
Seznam přihlášených + platby
Prohlášení o bezinfekčnosti vyplňuje rodič. Toto prohlášení nesmí být starší 1 dne před odjezdem.
Potvrzení lékař (není potřeba, pobyt pod 5 dní).

Termíny
23. – 26. srpen: Děti (Bubbles, Queens, Bandidos, Candies AB, Candies AA, Jokers)
26. -30. srpen: Junioři, Hlaváci (Honeys, Flowers, Angels, Locos, Butterflies, Gold Crew, Spiders)
28. -30. srpen: Ženy
Cena:
děti: 2 800, (záloha 1 400,-)
junioři + hlaváci (dospělí): 3 350,- (záloha 1 700,)
Ženy: 1 850,- (záloha 1 000,-)
Splatnost zálohy je do 30.6. 2020, zbytek do 31. 7. 2020 na č.ú. 283379902/0300, VS zůstává stejný jako při placení školného.
TRIČKO ANI AUTOBUS NEJSOU SOUČÁSTÍ CENY SOUSTŘEDĚNÍ.
Storno poplatky:
V případě zrušení akce z nařízení vlády vám budou peníze v plné výši vráceny (mimo objednaná a vyrobená trička).
V případě zrušení účasti tanečníka ze strany rodiče
– do 31.7. storno poplatek 1 000,-
– do 14.8. vracíme 50% ceny
– do 20.8. vracíme 20% ceny
Ubytování
– zděné budovy (2-5 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením)
– 5 rodinných chatek s vlastním soc. zařízením
Stravování
– 5x denně + pitný režim (v areálu otevřena i restaurace)
V místě:
– taneční stage (4-5)
– letní krytý bazén
– dětské hřiště
– letní kino
– travnaté hřiště
– asfaltové hřiště
– minigolf
– dětské pískoviště
– malá dětská ZOO
– tenisová stěna
– ohniště
– sauna (cena při 6 lidech 50kč/hod)
V ceně:
– ubytování s vlastním sociálním zařízením
– stravování + pitný režim
– výuka pod vedením profesionálních lektorů
– dozory
– zdravotník, fyzioterapeut
– pojištění odpovědnosti
Co v ceně soustředění není
– autobus (cena 250kč)
– tričko (cena 250kč)
– úrazové pojištění
Slevy
– sourozenci = druhý sourozenec doprava na soustředění a tričko zdarma
– Ženy, které jedou a posílají dítě na Dance Camp, mají tričko zdarma
Doprava:
DĚTI
příjezd individuální v neděli 23. 8. 2020 (cca 10:00 – upřesníme)
odjezd busem ve středu odpoledne (cca 16:00 – upřesníme)

JUNIOŘI A HLAVÁCI
odjezd busem z ČT ve středu (cca 13:00 – upřesníme)
odjezd individuální v neděli (cca 10:00 – upřesníme)

5. září – SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ STUDIA

 

—————- PODZIMNÍ SEZÓNA formace + sóla, dua, MS, battle——————————-

12. září – Aldis Hradec Králové formace

všechny formace

20. září – SUT FTM Východní Čechy formace

Hlinsko
???

26.- 27. září – TSR mistrovství Čech formace (art, disco)

Praha

2.- 4. říjen – CDO mistrovství Čech formace (street)

Praha
pátek: dospělí Locos, Spiders
sobota: junioři Angels
neděle: děti Bandidos, Jokers

10.- 11. říjen – CDO mistrovství Čech formace (art, disco)

Chomutov
sobota: Queens, Honeys, Butterflies, Ženy?
neděle: Bubbles, Candies AB, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy

17. – 18. říjen – TSR mistrovství Čech formace (street)

Kutná Hora

31. říjen – 1. listopad – CDO MČR formace (art, disco)

Praha
v případě postupu mistrovství Čech Queens, Honeys, Butterflies,
Bubbles, Candies AB, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy

6. – 8. listopad – CDO MČR BEAT STREET formace (street)

Brno
v případě postupu mistrovství Čech Bandidos, Jokers, Angels, Locos, Spiders

6. – 8. listopad – TSR MČR formace

Brno

17. listopad – MČR SUT FTM formace

Litoměřice
v případě postupu kategorie dospělí ???

26. – 27. listopad – PODZIMNÍ DOTEKY 2020 (taneční festival)

KC Česká Třebová
všechny formace + sóla, dua, MS ze školního roku 2019/20 (podrobnosti budou zveřejněny)

28. – 29. listopad – MČR SUT FTM formace

Česká Lípa
v případě postupu kategorie děti a junioři ???

28. listopad – STREET BATTLE
Praha

29. listopad – sóla, dua, MS (Hip Hop + disco zákl.liga)
Praha

5. prosinec – sóla, dua, MS (disco základní liga + extraliga)
Kladno

6. prosinec – STREET BATTLE
Olomouc

12. prosinec – sóla, dua, MS (disco extraliga)
Brno

9. ledna – MČR STREET BATTLE
Brno

16. ledna – MČR Hip Hop
Kladno

17. ledna – MČR disco
Kladno

Publikoval:

PARTNER