Dluh školné 2018/19
Němcová Adéla – Flowers

Dluh ze soutěží
Sucháčková Karolína 774,-(CDO region, CDO MČR)
Dostálová Karolína 304,- (CDO MČR)

ZMĚNY V TRÉNINCÍCH
28. – 30. říjen: prázdniny (neučí se)
31. říjen – 1. listopad: festival Podzimní doteky (neučí se)
23. prosinec – 3. leden: prázdniny (neučí se)
10. – 16. únor: prázdniny (neučí se)
10. duben: prázdniny (neučí se)
13. duben: svátek (neučí se)
1. květen: svátek (neučí se)
8. květen: svátek (neučí se)

TRÉNINKY V HODINÁCH NA PODZIMNÍ DOTEKY 2019
– platí i pro tanečníky, kteří v letošním roce TŠ už nenavštěvuji
– na trénink musíte přijít připraveni, zopakujte si choreografii a vazby podle videa. Opakování věnujeme vždy posledních 15 – 20 min. z tréninku
– pokud se vám trénink na Podz.dot. kříží s tréninkem, upřednostněte trénink na Podzimní doteky
– pokud se nezúčastníte tréninku je potřeba vaše vystoupení na Podzimních dotecích konzultovat s Šárkou Prossovou.
Přípravka MINI Dráčci: na trénincích středa 23.10. 14:45 – 15:45
Přípravka BABY Indiáni: na trénincích středa 23.10. 14:45 – 15:45
ROSES Mamma Mia: na trénincích úterý 22.10. 17:50 – 19:00
BUBBLES + QUEENS Lentilky: na trénincích čtvrtek 24.10. 15:15 – 16:30
FOXES Happy Birthday: na trénincích pondělí 21.10. 15:00 – 16:15 a čtvrtek 24.10. 15:15 – 16:30
FOXES + CANDIES Sing, Sing, Singers: na trénincích pondělí 21.10. 15:00 – 16:15 a čtvrtek 24.10. 15:15 – 16:30
CANDIES In my mind: na trénincích pondělí 21.10. 16:15 – 17:30 a čtvrtek 24.10. 16:30 – 17:45
BANDIDOS Maršmelouni: na trénincích středa 23.10. 15:45 – 17:00 a čtvrtek 24.10. 16:30 – 17:45
JOKERS Here We Go!: na trénincích pondělí 21.10. 16:00 – 17:15 a středa 23.10. 15:45 – 17:00
HONEYS Krvinky: na trénincích středa 23.10.15:45 – 17:00
LOCOS Deep Inside: na trénincích pondělí 21.10. 17:15 – 18:30 a středa 23.10. 18:00 – 19:15
ANGELS K.I.D.Z: na trénincích středa 23.10. 17:00 – 18:15 a čtvrtek 24.10. 17:45 – 19:00
BUTTERFLIES Adaptable: na trénincích pátek 18.10. 16:45 – 18:00 a pátek 25.10. 16:45 – 18:00
FLOWERS Survivors: na trénincích pondělí 21.10. 17:30 – 18:45 a úterý 22.10. 16:15 – 17:30
GOLD CREW Dracarys: na trénincích pondělí 21.10. 18:45 – 20:00 a úterý 22.10. 17:30 – 18:45
SPIDERS De-Formace: na tréninku pátek 25.10. 17:45 – 19:00
ŽENY King of Africa: na trénincích čtvrtek 24.10. 17:45 – 19:00

31. říjen – 1. listopad – PODZIMNÍ DOTEKY 2019

KC Česká Třebová, představení pro školy, školky a veřejnost (podrobnosti budou zveřejněny)
vystoupí čtvrtek 31.10. 9:00 pro školy a školky:
Přípravka MINI (Dráčci)
Přípravka BABY (Indiani)
Roses (Mamma Mia)
Bubbles+Queens (Lentilky)
Foxes+Candies (Sing Sing Singers)
Bandidos (Maršmelouni)
Foxes (Happy Birthday)
Candies (In my mind)
Jokers (Here We Go)
Honeys (Krvinky)
Locos (Deep Inside)
Angels (K.I.D.Z)
Butterflies (Adaptable)
Flowers (Survivors)
Gold Crew (Dracarys)
Duo Kája + Zuzka
malá skupina Flowers
malá skupina Gold Crew
malá skupina Bandidos
malá skupina Angels
malá skupina Candies

vystoupí čtvrtek 31.10. 18:00 PRO VEŘEJNOST:
Přípravka MINI (Dráčci)
Přípravka BABY (Indiani)
Roses (Mamma Mia)
Bubbles+Queens (Lentilky)
Foxes+Candies (Sing Sing Singers)
Bandidos (Maršmelouni)
Foxes (Happy Birthday)
Candies (In my mind)
Jokers (Here We Go)
Honeys (Krvinky)
Locos (Deep Inside)
Angels (K.I.D.Z)
Butterflies (Adaptable)
Flowers (Survivors)
Gold Crew (Dracarys)
Spiders (De-Formace)
Ženy (King of Africa)
Duo Eliška + Kristýnka
Duo Kája + Zuzka
malá skupina Bandidos
malá skupina Angels
malá skupina Spiders?
malá skupina Candies
+ hosté

vystoupí pátek 1.11. 8:15 a 10:00 pro školy:
Roses (Mamma Mia)
Bubbles+Queens
Foxes+Candies (Sing Sing Singers)
Bandidos (Maršmelouni)
Foxes (Happy Birthday)
Candies (In my mind)
Jokers (Here We Go)
Honeys (Krvinky)
Locos (Deep Inside)
Angels (K.I.D.Z)
Butterflies (Adaptable)
Flowers (Survivors)
Gold Crew (Dracarys)
Spiders (De-Formace)
Duo Eliška + Kristýnka
Duo Kája + Zuzka
malá skupina Bandidos
malá skupina Candies
malá skupina Angels
malá skupina Spiders
malá skupina Flowers
malá skupina Gold Crew

vystoupí pátek 1.11. 19:00 PRO VEŘEJNOST:
Roses (Mamma Mia) – na zahájení a po odtančení odcházejí domů
Bubbles+Queens (Lentilky) – na zahájení a po odtančení odcházejí domů
Foxes+Candies (Sing Sing Singers)
Bandidos (Maršmelouni)
Foxes (Happy Birthday)
Candies (In my mind)
Jokers (Here We Go)
Honeys (Krvinky)
Locos (Deep Inside)
Angels (K.I.D.Z)
Butterflies (Adaptable)
Flowers (Survivors)
Gold Crew (Dracarys)
Spiders (De-Formace)
Ženy (King of Africa)
Duo Eliška + Kristýnka
Duo Kája + Zuzka
Duo Anet + Káťa
malá skupina Spiders
malá skupina Flowers
malá skupina Gold Crew
+ hosté


2. listopad – CDO sóla, dua, MS (soutěž Čechy)

Městská hala U Přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou, doprava autobus
street i disco

Předběžné informace:
8:00 – 14:30 Hip hop, 14:30 – 22:00 Disco dance
10. listopad – CDO sóla, dua, MS (soutěž disco extraliga Morava) ?

BVV Výstaviště 405/1 Brno, doprava individuální
Kalousek, Paděra, Paděra+Stránská

Soutěž probíhá v rámci sportovně tanečního veletrhu DANCE LIFE Brno.
Předběžné informace:
10:30 – 21:00 extraliga Disco dance
7. – 8. prosinec – CDO sóla, dua, MS (MČR)

Svitávka, doprava ?
Sobota: disco
Neděle: street
dle nominací + dle rozhodnutí trenérů



JARNÍ SOUTĚŽNÍ SEZÓNA:

Další termíny soutěží pro složky Bubbles, Queens, Candies AB, Jokers, Locos, Spiders budou ještě doplněny.
15. březen – TSR region (soutěž postupová)
Chrudim, doprava autobus
Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy?

22. březen – Českotřebovský taneční pohár (soutěž pohárová)

hala ZŠ Nádražní Česká Třebová
Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy, Bubbles, Candies AB, Jokers, Locos, Queens, Spiders
28. březen – CDO region (soutěž postupová)
Hradec Králové, doprava autobus
Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy, Bubbles, Queens, Candies AB, Jokers, Locos, Spiders
18. – 19.duben – TSR MČ art a disco (soutěž postupová)
Praha
V případě postupu z regionu: Ženy?
Sobota: Honeys, Butterflies
Neděle: Candies AA, Flowers, Gold Crew
24. – 26.duben – CDO MČ street (soutěž postupová)
Praha
V případě postupu z regionu:
Pátek: Jokers, Angels
Sobota: Locos, Spiders
Neděle: Bandidos
2. – 3.květen – TSR MČ street (soutěž postupová)
Plzeň
V případě postupu z regionu: Bandidos, Angels
Sobota: ?
Neděle: ?

8. květen – MOTION and EMOTIONS (soutěž pohárová)

Uničov
Jokers?, Locos?, Spiders? (dle domluvy)
9. – 10.květen – CDO MČ art a disco (soutěž postupová)
Chomutov
V případě postupu z regionu:
Sobota: Queens, Honeys, Butterflies
Neděle: Bubbles, Candies AB, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy
15. – 17.květen – CDO MČR Beat Street
Brno
V případě postupu z MČ: Bandidos, Jokers, Locos, Angels, Spiders
Pátek: ?
Sobota: ?
Neděle: ?
21. – 24.květen – CDO MČR art a disco
Praha
V případě postupu z MČ: Queens, Honeys, Butterflies, Bubbles, Candies AB, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy
Pátek: ?
Sobota: ?
Neděle: ?

23. květen – TMD CUP (soutěž pohárová)

Aldis Hradec Králové street ?
5. – 7.červen – TSR MČR
Praha
V případě postupu z MČ: Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy?
Pátek: ?
Sobota: ?
Neděle: ?

Publikoval:

PARTNER