ZMĚNY V TRÉNINCÍCH
28.2. a 6.3. trénink Butterflies není (náhradní 29.2. a 7.3. 16:30-19:00)
10. duben: prázdniny (neučí se)
13. duben: svátek (neučí se)
1. květen: svátek (neučí se)
8. květen: svátek (neučí se)

—————————————————————————
13. března – PŘEDTANČENÍ ples – ZRUŠENO
Obecní ples Semanín, čas vstupu 20:30 (sraz bude upřesněno)
Večernice

15. březen – TSR region (soutěž postupová) – ZRUŠENO
TJ Sokol, Tyršovo nám. 12, Chrudim, doprava autobus
Cena: 200,-/start disciplína + ? autobus + 30,- režie TŠ
Účast potvrzujeme na facebooku skupin do neděle 1.3. 12:00h. Při odhlášení po tomto termínu je potřeba zaplatit startovné. Doprava autobus (výjimky ze společné dopravy pouze u tanečníků, jako v minulém roce) . Při odhlášení po 10.3. je potřeba zaplatit autobus.

Autobus 1: předpokládaný odjezd od studia TŠ 7:45-8:00 (bude upřesněno), předpokládaný návrat ke studiu TŠ 18:00-19:00 (bude upřesněno ve VZKAZECH).
Candies AA tančí 10:20, (v kateg.3), vyhlášení 16.30
Bandidos tančí 10:50, (v kateg.8), vyhlášení 16.30

Autobus 2: předpokládaný odjezd od studia TŠ 9:00-9:30 (bude upřesněno), předpokládaný návrat ke studiu TŠ cca 21:00 (bude upřesněno ve VZKAZECH).
Flowers tančí 12.50, (v kateg.4), vyhlášení 19:30
Angels tančí 13:25, finále 15:10 (v kateg.9), vyhlášení 19:30
Honeys tančí 14:25, finále 16:00 (v kateg.9), vyhlášení 19:30

Autobus 3: předpokládaný odjezd od studia TŠ 10:45-11:15 (bude upřesněno), předpokládaný návrat ke studiu TŠ cca 21:30 (bude upřesněno ve VZKAZECH).
Ženy tančí 17:00, (v kateg.3), vyhlášení 20:00
Gold Crew tančí 18:00, (v kateg.3), vyhlášení 20:00
Spiders tančí 18:30, (v kateg.2), vyhlášení 20:00
Butterflies tančí 19:15, (v kateg.7), vyhlášení 20:00

22. březen – Českotřebovský taneční pohár (soutěž pohárová) – ZRUŠENO

hala ZŠ Nádražní Česká Třebová
Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy, Bubbles, Candies AB, Jokers, Locos, Queens, Spiders
28. březen – CDO region (soutěž postupová)- ZRUŠENO
Hradec Králové, doprava autobus
Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy, Bubbles, Queens, Candies AB, Jokers, Locos, Spiders
4. duben – SUT (soutěž postupová)
Multifunkční centrum, Adámkova třída 341, Hlinsko, doprava autobus
Cena: 150,-/tanečník + ? autobus + 30,- režie TŠ
Bubbles, Candies AB, Jokers, Locos, Queens, Spiders?
18. – 19.duben – TSR MČ art a disco (soutěž postupová)
Praha
V případě postupu z regionu: Sobota: Honeys, Butterflies
Neděle: Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy
24. – 26.duben – CDO MČ street (soutěž postupová)
Praha
V případě postupu z regionu:
Pátek: Angels
Sobota: Locos, Spiders
Neděle: Bandidos, Jokers,

2. květen – O pohár Kunštátu a Letovic (soutěž pohárová, mezinárodní)

Letovice
?
1. – 2.květen – TSR MČ street (soutěž postupová)
Plzeň
V případě postupu z regionu: Bandidos, Angels, Spiders
Sobota: ?
Neděle: ?

8. květen – MOTION and EMOTIONS (soutěž pohárová)

Uničov
?
9. – 10.květen – CDO MČ art a disco (soutěž postupová)
Chomutov, doprava vlak, autobus
V případě postupu z regionu:
Sobota: Queens, Honeys, Butterflies
Neděle: Bubbles, Candies AB, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy

17. květen – Beta Dance (soutěž pohárová)

Pardubice, doprava vlak
Bubbles, Candies AB, Jokers, Locos, Queens, Spiders?

15. – 17.květen – CDO MČR Beat Street
Brno
V případě postupu z MČ: Bandidos, Jokers, Locos, Angels, Spiders
Pátek: ?
Sobota: ?
Neděle: ?
21. – 24.květen – CDO MČR art a disco
Praha
V případě postupu z MČ: Queens, Honeys, Butterflies, Bubbles, Candies AB, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Ženy
Pátek: ?
Sobota: ?
Neděle: ?

23. květen – TMD CUP (soutěž pohárová)

Aldis Hradec Králové
street formace?, Angels MS?

30. květen – Hronovské jablíčko (soutěž pohárová, mezinárodní)

Hronov, doprava autobus
?

6. červen – Summer dance cup (soutěž pohárová, mezinárodní)

Boskovice
?
5. – 7.červen – TSR MČR
Praha
V případě postupu z MČ: Bandidos, Angels, Candies AA, Flowers, Gold Crew, Honeys, Butterflies, Ženy
Pátek: ?
Sobota: ?
Neděle: ?

13. června – AKADEMIE TŠ + BATTLE + AFTER PARTY
Zimní stadion Česká Třebová, start 16:00h
Vystoupí: všichni (podrobnosti budou zveřejněny)

18. – 20.červen – Mistrovství Evropy CDO street
Podsdam Německo

23. – 29. srpen – DANCE CAMP 2020
Areál Horalky, Sněžné v Orlických horách

—————- PODZIMNÍ SEZÓNA ——————————-

26. září – CDO sóla, dua, MS

disko zákl.liga, street extraliga

10. říjen – CDO sóla, dua, MS

disko zákl.liga, street extraliga

11. říjen – CDO STREET BATTLE

street

24. říjen – CDO sóla, dua, MS

disko extraliga

31. říjen – CDO sóla, dua, MS

disko zákl.liga, street extraliga

7. listopad – CDO STREET BATTLE
Dance Life Brno
street

8. listopad – CDO sóla, dua, MS
Dance Life Brno
disko extraliga

22. listopad – CDO sóla, dua, MS

disko extraliga

26. – 27. listopad – Podzimní doteky 2020 (taneční festival)
KC Česká Třebová
Vystoupí: všechny choreografie z školního roku 2019/20 (podrobnosti budou zveřejněny)

28. listopad – CDO STREET BATTLE

street

5. prosince – CDO MČR sóla, dua, MS

street

6. prosince – CDO MČR sóla, dua, MS

disco

16. leden – CDO MČR STREET BATTLE

street

Publikoval:

PARTNER